Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Alvaro Arbeloa, după al doilea eșec pe banca lui Real Madrid: „Le-am spus și jucătorilor”
0
Mourinho a scos-o pe Real din Top 8 și a pornit o rafală de atacuri: „Fac apel la unii să nu sară de la balcon”
0
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
costa pe putin 50 de mii de euro daca vor sa mearga la tas. deci nu o sa mearga. doar vor sa fie umiliti si maine. au fost umiliti in 2 meciuri de Steaua din liga 1 si o sa fie umiliti si maine.
foarte bine ca spui si ce gandesti,Steaua din 1989 este tot una cu cea de astazi. oricum stie o tara intreaga lucru asta dar macar nu tot faceti pe *** si scrieti ce nu credeti. voi stiti ca Steaua joaca in liga 1 din 1947 dar tot faceti pe *** aici pe gsp,chit ca toti gandesc exact cum ai spus tu,aceeasi echipa ca in 1986 si 1947.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Degeaba cautati sa profitati de o asa zisa gafa a conducerii fcsb iste cu vlad ghinionistul de serviciu al echipei lui becali ca voi tot in l2 ajungeti iar becali daca vrea performanta sa se scape cit mai repede de acest portar ca numai necazuri esecuri si ghinioane ne aduce chiar daca acun saracul nu este el de vina
S-o crezi tu!:)) De ce au reclamat totul dupa retur? Le era frica sa nu incaseze o manita?:)) subiect de can-can!:)
Oricum tot in .....veti ramane...Cu sau fara Cupa Romaniei
Da si mie , da si mie !!!!!! La catedrala Prostirii Neamului cu mana intinsa , dar neaparat sa spuneti si o poveste , *** !!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.