Comentarii (12)
Iordan Robert  •  16 Iulie 2020, 05:45

nu inghit fcsb-ul becalist......dar, mai ***...duminica se imparte la biserica! chiar nu mai exista rusine...!! asta este Dinamo....? suporterii ce spun? asa vor in uefa?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

creeperno  •  15 Iulie 2020, 23:00

Adevarat graiesti

trink  •  15 Iulie 2020, 20:46

aici e salvarea celor ce mai spera!

orlick  •  15 Iulie 2020, 20:44

Nea Mitică a dat verdictul: cred că va câștiga Dinamo, daca nu cumva o să câștige Steaua! Clar!

cuviosul_pafnutie  •  15 Iulie 2020, 19:22

Ba nea Mitica da stii precis ca acea comisie va judeca memoriul lui Dinamo?Daca s-o fi depus intr-adevar vreun memoriu!

thrall17  •  15 Iulie 2020, 16:31
Postat de moldovan pe 15 Iulie 2020, 14:16

a fumat si nea Mitica ceva frumos de dimineata si a inceput sa povesteasca cum a fost

Ce cap de tabla esti! E ca si cum ai spune ca ai condus o masina 20 de ani fara sa iei amenda si dupa 20 de ani omori pe cineva, dar nu trebuie sa se intample nimic, doar ai condus 20 de ani fara amenda!

forza_csms  •  15 Iulie 2020, 15:47
Postat de Stefan Török pe 15 Iulie 2020, 14:27

0-4 , 1-8 !!!!!!!!!!!!! cum e posibil???? da-le Burleanule cupa la catei ca si asa's ca vai de capu' lor ! fotbalul oricum e in regres catre lumea a 4-a a-5 in curand ne vom disputa meciuri derby cu Republica Nauru!!! insulele Tuvalu sau Niue !!!!

Putea sa fie si 20-0 ! Trebuie sa respecti un regulament. Altfel platesti.

cornelconasu  •  15 Iulie 2020, 14:49
Postat de Stefan Török pe 15 Iulie 2020, 14:27

0-4 , 1-8 !!!!!!!!!!!!! cum e posibil???? da-le Burleanule cupa la catei ca si asa's ca vai de capu' lor ! fotbalul oricum e in regres catre lumea a 4-a a-5 in curand ne vom disputa meciuri derby cu Republica Nauru!!! insulele Tuvalu sau Niue !!!!

Păi măi cap de mongol, DE CE au trișat ?! Alte echipe au avut jucători suspendați dar i-au trimis în tribună ! Eii ce să vezi fcsb nu respectă nici o regulă ! Atunci să plătească !

Stefan Török  •  15 Iulie 2020, 14:27

0-4 , 1-8 !!!!!!!!!!!!! cum e posibil???? da-le Burleanule cupa la catei ca si asa's ca vai de capu' lor ! fotbalul oricum e in regres catre lumea a 4-a a-5 in curand ne vom disputa meciuri derby cu Republica Nauru!!! insulele Tuvalu sau Niue !!!!

moldovan  •  15 Iulie 2020, 14:16

a fumat si nea Mitica ceva frumos de dimineata si a inceput sa povesteasca cum a fost

  • 1
  • 2