Alte știri din fotbal
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
0
Andrei Nicolescu, după decizia galeriei lui Dinamo: „Mă așteptam la altceva”
0
Mihai Stoica, concluzie fără echivoc despre Craiova: „ZERO! Eu știu ce înseamnă”
0
Știri din fotbal internațional
Aston Villa - Freiburg, finala Europa League » Imagini senzaționale de la Istanbul
0
Răsturnare de situație! Sergio Ramos blochează transferul internaționalului român
0
A antrenat-o pe Manchester United și a speriat Steaua, iar acum a ajuns la retrogradata în Liga 4
0
Tatăl jucătorului a pus mâna pe telefon și i-a interzis selecționerului să-l convoace pe fiul lui la Cupa Mondială
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Cum zici tu, şogore!Poate vă alegeți şi voi un nume de echipă care să poată fi pronunțat!Nici nu vreau să mă gândesc cum sună cântecele galeriei voastre, dacă aveți aşa ceva!
Când o să simțiți țara asta ca făcând parte din ea și nu mai afișați și arborați toate cârpele în locul drapelului național când în școli și la competiții o să se vorbească limba romană și o să se intoneze imnul național al Romaniei, o să fiți priviți cu respect ! Până atunci ...cu scârbă !
Așteptăm ziua cand vom vedea tricolorul printre voi...atunci veți fi “iubiți”
Io unu-s dintre ăia, cazuri ˝atipice˝..când joacă românii, indiferent cine-s, nu pot ține cu ăilalți.
Io de mult le zic treaba asta, boerule, pe oriunde-i prind. Din păcate, conducătorii lor, profită de situația săracă din zonă, inflamându-i pe proști, prin discursuri secesioniste și lipsite de respect la adresa țării unde s-au născut și locuiesc.
Stati linistiti .. Nimeni nu are nimic cu maghiarii din Romania... Toata zarva porneste din cauza politicienilor romani si maghiari .... Sigur , acum exista *** si de o parte si de cealalta.. Sa auzim numai de bine
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.