Alte știri din fotbal
Atacantul crescut de Dinamo a început furtunos Liga 2, cu 3 goluri în 3 etape! L-a convins pe Petre Grigoraș
0
Csikszereda - Sepsi, primul derby secuiesc din Superliga
1
Marius Croitoru a răbufnit înainte de FCSB - FC Botoșani: „Nu pot să înțeleg asta!”
0
Scor de neprezentare în CS Afumați - Chindia Târgoviște! 10 meciuri astăzi în Liga 2: rezultatele + clasamentul
2
Știri din fotbal internațional
Cum s-a încheiat duelul echipelor lui Burcă și Stanciu din China + deziluzie pentru Mitriță
0
La Liga reîncepe azi, cu același dans în doi! » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip, români la start
0
9 din 9! Rezultatul obținut de Ararat-Armenia, înaintea meciului cu Universitatea Craiova
0
Copilul de mingi lovit de Eden Hazard e bogat! » Firma înființată de el în 2015 se vinde: 600 de milioane de euro
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Igor, câinele salvamar care simte pericolul înaintea oamenilor. Vlad ...
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Nicuşor Dan a absentat din nou de la Ziua Marinei de la Constanța. Bolojan, ...
Libertatea
Hai că a rezolvat,din nou,barsan treaba și a calificat prazu'.Este exact ceea ce spuneam acum mai multe ore pe aici,și anume că acest orbete e omul prazului ...la fel cum isvan din cloooj e omul ci.fi.ri-ului.Vad că,mai nou și Hategan a devenit orbete,că faultul în care la puștiul Stelei se vedea de pe lună. Dar trebuia să mai spere mimao...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa cum scrii mi-am dat seama imediat ce om de stiinta esti tzarane. M-ai inebunit cu ale argumente. Ai dat un exemplu cu Astra cand ti-au pierdut oierii cu 2-0. Cand Acka a faultat un oier 1 metru in afara careului si ati primit penalty ai uitat? Sau ani de zile si campionate intregi furate cu valize, de alea ai uitat?
In fiecare saptamana apare cate un prost, ba de la fc5b, ba de la kfr, plangandu-se de arbitraje pro-Craiova. Cauta cineva niste statistici sa vedem ce echipa a fost avantajata mai mult in ultimii ani?
Iar eu ti-am răspuns și atunci și acum ,***.Cum mai ai tupeu ***,când e clar că lumina zilei că orbetele de barsan e omul lui prazu???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ești plecat, frate!!!! Coltescu, pe care l-am apărat aici,când toți îl făceau rasist pe noi ne-a desfiintat ...Adu-ti aminte cum a marcat Steaua lui Rădoi trei(TREI!!!!) goluri valabile la Giurgiu,dar a pierdut cu 2-0 si campionatul din această cauză....
Craiova respectă competiţia, Craiova respectă spectatorii , Craiova respectă jucătorii, Craiova respectă fotbalul. Felicitări !
Pe tine te-au cenzurat de prost ce esti, sincer =))
E adevărat ce vorbeste lumea despre tine?
Te-am mai intrebat azi, nu-ti e rusine sa vorbesti *** fc5b mai joaca in cupa?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Comentatorii de la pupitru si-ar face un mare bine daca ar urmari, ca la scoala, de vre-o 100 de ori comentariile lui Cristian Topescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.