Alte știri din fotbal
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
3
Ultima etapă a play-off-ului din Liga 2 » Aflăm a doua echipă promovată direct în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație cu jucătorul liber la vară! » Inter îi oferă prelungirea + Detaliile contractului
0
Celtic - Hearts, în ultima etapă din liga Scoției » „Finala campionatului” care poate scrie istorie
0
FIFA a renunțat la 80% din pretențiile financiare » 1,4 miliarde de oameni vor putea urmări Campionatul Mondial
0
Controversă privind vârsta portarului de 16 ani: „Este rușinos și jenant”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Iegzagd, si sa dea vina pe altul. Nu-si asuma niciodata nimic
Edi are un talent incontestabil: poate sa vorbeasca o ora fara sa spuna nimic!!
“23.09”- cred ca vrei sa ne arați prietenia ta intimă cu *** de ești așa Gică contra la orice comentariu , mai linistestete ori ești frate-su
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
D-le “23.09.” portarul are 17 ani ? și ce mari valori sunt alde arnautu , herghelegiu, bus , nu-i mai cauteriza atât ca sunt gloabe fcsbeee-isti ăștia îl fac pe nea JIJI la cașcaval , asta pana ii sare aluia siguranța și folosește telefonul
Am mai spus-o, si repet, gee-gee este peste *** ca si antrenor. Si la CFR era acelasi haos si dezorganizare tactica sub comanda lui ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand iei PATRU de la desculții lui Nelutu Varga, te miri că iei TREI de la o echipa de liga a treia?!? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Experiență mare?!? Unde au mai jucat cei enumerati ?! De Bus am mai auzit, dar e ... fratele său...
Obiectivul lui Edi a fost să aibă sora lui naș pe Becali! Îndeplinit!! Acum mai dorește doar să ie dat afară și sa ia banii din clauza de reziliere!!! A spus că suferă cand ia acei bani, dar asta e soarta lui crudă...
***, de la 3-0 la 3-3 cu o trupa de Liga a 3-a? Mai vino cu rezultate din asta, fa-l fericit pe Becali sa te dea afara. Iti da si jmatatea de milion, sa nu plangi prin presa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce copii? ca,chiar aia a fost problema ca jumatate din echipa erau jucatori cu experienta mare in liga 1 gen arnautu,herghelgiu sau bush.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.