Comentarii (44)
jercalau11
jercalau11  •  18 Iulie 2020, 12:12
Postat de randoomk pe 18 Iulie 2020, 11:58

repet cand? recursul nu poate fii judecat nici marti si nici luni.iar miercuri se joaca. ***n.

Randume, îți reamintesc că și Rapidul a jucat un baraj și vreo 2 etape în Liga 1, apoi s-a anulat totul și s-au dus în B, Chiajna a revenit în A. Așa va fi și acum. Miercuri jucați degeaba. Finala va fi Dinamo vs Iași, cu câștigător Dinamo București (Rednic știe de ce).

randoomk
randoomk  •  18 Iulie 2020, 11:59
Postat de lewis.hamilton pe 18 Iulie 2020, 11:57

Bai, dar si eu eram sigur ca talpan castiga toate procesele. Atentie, mesaj de interes public: "fc fcsb nu e Steaua! "

dar medicamentele cand ti le iei,bai gazev? vad ca deja ai schimbat la nicknameuri ca nici nu te mai cheama gazaev. bine ca s-a desfiintat rapid in 2016. bravo. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.

lewis.hamilton
lewis.hamilton  •  18 Iulie 2020, 11:57

Bai, dar si eu eram sigur ca talpan castiga toate procesele. Atentie, mesaj de interes public: "fc fcsb nu e Steaua! "

randoomk
randoomk  •  18 Iulie 2020, 11:57
Postat de jercalau11 pe 18 Iulie 2020, 11:53

E excellent ce s-a întâmplat. FC FCSB o să fie cu gândul la finala Cupei și o să piardă azi, consolidându-și locul 5. Apoi Dinamo va câștiga recursul și va juca finala. FC FCSB, out din Europa. E bine gândit scenariul. Și cu Chindia la fel.

recursul nu mai are cum sa se judece inainte de finala cupei. finala cupei o sa se joace intre Steaua si sepsi miercuri acum. tu probabil nici nu te-ai uitat cand o sa se joace finala,ai crezut ca o sa se joace dupa ce se termina campionatul. ghinion. dar cu chindia ai dreptate,in 30 iulie cand o sa se joace primul meci dintre voi si chindia,chindia o sa fie virtual retrogradata. mafia v-a ajutat din nou. oricum,astept ca marti sorescu si pujilici sa fie depistati pozitiv. macar daca tot furati sa o furati pe fatza,o sa aliniati o echipe de amatori care o sa stearga pe jos cu profesionistii de la chindia care mai au si antrenor cu experienta. sa fie pe fatza hotia voastra. si asa jumatate din echipa o sa fie formata din juniori. pacat ca inca nu si-a anuntat multescu pleacarea,dar o sa si-o anunte luni.

fibra
fibra  •  18 Iulie 2020, 11:57

Este exceptia care confirma regula.De cinci ani ia campionatul la distanta cu victorii la peste patru goluri.Nu e haios?

jercalau11
jercalau11  •  18 Iulie 2020, 11:56
Postat de Celmare Raul-Ștefan pe 18 Iulie 2020, 11:44

Lasă bai băiatule tu grija pt banii lui Dinamo. Regulamentele sunt foarte clare și trebuia sa jucam finala și foarte bine ca se va merge la TAS unde ciobanu nu are nicio influența și unde se vor putea dovedi toate mizeriile făcute de federatie. Nu e posibil sa îți ascunzi incompetenta printr-o sesizare făcută de persoana greșita. Dacă nu știi cine trebuie sa facă o sesizare atunci nu ai ce caută acolo. Nici nu cred ca e vorba de incompetenta deși e foarte clar ca toți de acolo sunt incompetenți. Ce sa mai spunem de secretaru general căruia nici nu ii place fotbalu..

Dinamo București va juca (și va câștiga) finala Cupei României. Stai fără grijă. Scenariul e bine gândit. FC FCSB va fi out din Europa și va intra în insolventa. Apoi vor veni deciziile în procesele pe care Steaua București li le-a intentat și gata, FALIMENTUL scrie pe gigei.

caesarone
caesarone  •  18 Iulie 2020, 11:55
Postat de olaru_alin pe 18 Iulie 2020, 11:52

Regulamentul se bate cap in cap asa ca trebuie sa primeze rezultatul de pe teren. Hai sa fim serioși, nu e vina Stelei si nici a lui Dinamo ca regulile se bat cap in cap. Dreptate au amândouă, deci primeaza rezultatul din teren.

Exactly, trebuie sa-si puna ordine in regulamente, nu sa sufere aiurea echipele!

caesarone
caesarone  •  18 Iulie 2020, 11:54
Postat de jercalau11 pe 18 Iulie 2020, 11:53

E excellent ce s-a întâmplat. FC FCSB o să fie cu gândul la finala Cupei și o să piardă azi, consolidându-și locul 5. Apoi Dinamo va câștiga recursul și va juca finala. FC FCSB, out din Europa. E bine gândit scenariul. Și cu Chindia la fel.

:))) Si cand te-ai trezit, era dimineata!:)))

jercalau11
jercalau11  •  18 Iulie 2020, 11:53

E excellent ce s-a întâmplat. FC FCSB o să fie cu gândul la finala Cupei și o să piardă azi, consolidându-și locul 5. Apoi Dinamo va câștiga recursul și va juca finala. FC FCSB, out din Europa. E bine gândit scenariul. Și cu Chindia la fel.

randoomk
randoomk  •  18 Iulie 2020, 11:48
Postat de Celmare Raul-Ștefan pe 18 Iulie 2020, 11:44

Lasă bai băiatule tu grija pt banii lui Dinamo. Regulamentele sunt foarte clare și trebuia sa jucam finala și foarte bine ca se va merge la TAS unde ciobanu nu are nicio influența și unde se vor putea dovedi toate mizeriile făcute de federatie. Nu e posibil sa îți ascunzi incompetenta printr-o sesizare făcută de persoana greșita. Dacă nu știi cine trebuie sa facă o sesizare atunci nu ai ce caută acolo. Nici nu cred ca e vorba de incompetenta deși e foarte clar ca toți de acolo sunt incompetenți. Ce sa mai spunem de secretaru general căruia nici nu ii place fotbalu..

stii ce este ironic? ca acest proces este FRF vs Steaua din liga 1. si FRF ar trebui sa mearga la tas,nu vitanul barzesti. si tu spui ca aia nu cunosc regulamentele,dar vad ca nici tu nu le cunosti. vitanul barzesti nici nu are drept sa mearga la tas. dar eu chiar as vrea sa se ajunga la tas,sa vedem ce decizie o sa dea tas cand deja Steaua venind ca,castgatoare a cupei romaniei o sa fie in grupele e.l. ce o sa spuna,are dreptate vitan barzesti,ei trebuiau sa joace in finala cupei romaniei dar ghinion,deja joaca Setaua in grupele e.l. si nu se mai poate face nimic.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează