Alte știri din fotbal
Verdictul specialistului după FC Argeș - Rapid 2-2 » Gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat cu el de pământ după ce Rapid a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Ilie Dumitrescu, verdict dur pentru Rapid: „Asta s-a întâmplat în fiecare sezon la ei”
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Dr. Adrian Marinescu, despre cazul de Hantavirus din România: „E o isterie! ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Sper sa fie de bun augur pentru el si implicit pentru echipa, cu atat mai mult cu cat a marcat la capatul unei actiuni splendide. Sa fie intr-un ceas bun! Good job, Terell!
La cat mai multe goluri Terell, in tricoul Craiovei, Forza Stiinta
La cat mai multe goluri Terell, in tricoul Craiovei, Forza Stiinta
Raed vezi ca le zice "lupii galbeni" nu "gazarii"!documenteaza te si apoi scrie un articol
Pentru cei doi critici vehementi ai antrenorului: nu credeti ca va cam pripiti sarind la gatul lui Mutu? Lotul de jucatori a fost schimbat in proportie de 75%, din care unii au venit foarte tarziu, dupa stagiul centralizat de pregatire. Aveti impresia ca ar avea vreun buton magic de resetare a jocului, pe care nu il foloseste?
Albu și Negru ( ce ciudat suna ) sunt febletile lui Moș Mititelu! Ăștia doi și cu Balan ar trebui retrogradați la echipa a doua!
cred ca valul remanierii o sa l ia si pe Mutu. In halul in care joaca echipa asta de amatori, nu vad cum ar putea sa mai faca 5,6 pcte pana la iarna. Cine ii tine in brate pe ratatii de albu si negru ,ca sa nu mai amintesc de zeroul barat dialo?
Se vede școala olandeza la Ondaan. Eu cred ca și Sidibe mai trebuie jucat nu este așa rău. In schimb pălăria jos pentru Asamoah care a arat terenul! Dragoș Albu, Negru și Busu fără vlagă fără idei, i nota lor obișnuita. In pauza de iarna trebuie trasa linie și schimbat ceva la lot ! O noua remaniere! Mutu in nota obișnuita, marchezi , conduci și te retragi devreme :(((( Forța Stiinta! Forța PS97!
La cat mai multe goluri Terell, in tricoul Craiovei, Forza Stiinta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.