Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
Daca pica cu iar cu Steaua..sanatate :))
Acum intelegeti de ce potaile in derbi au avut coregrafia cu mortii atarnati de tavanul AN? STIAU CA DINAMO ESTE LA UN PAS DE PARASTAS SI DESFIINTARE.
Cum mai prostanacilor in min. 74 iese Rotariu si intra Bilinski, iar apoi Rotariu ii da pasa la ratarea lui Bilinski in min. 88 ???!!!!!!
logic.
stai liniatit frate au jucat asa pentru A NU Desconspira stilul de joc care il pregatesc pentru meciu cu Rapid, alta este valoarea lor, vei vedea ca batem Rapid cu 3-0,.......
rad cu lacrimi :))))) meciul asta e deja in istorie ,alaturi de foresta ,nentori si knattspirnufelag :))))
Faliment, nefaliment, vreau sa ne intalnim cu ei in cupa ! :))
Cioinac, cioinac, catelus adevarat
Ba nu asi zice ca Steaua sta rau,cel putin pentru Romania arata foarte bine,acum daca faci comparatie cu echipele din occident,pai omule indiferent cat ar investi Steaua tot nu vom putea sa le facem fata alora.Gandestete ca echipele importante investesc la fiecare pauza de transferuri un minimum de 100 de mil,deci in aceste conditii cum sa poti face fata?
Surprize mai sunt... Dar cand se intampla meci de meci atunci e o problema...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.