Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
daca tatu e peste gradinaru, radut sau neagu (nu mai zic de stanciu, iancu si chiar cristea), inseamna ca mm ori e fumat, ori noi ne uitam de pomana la fotbal. tatu nu a reusit sa se impuna in fata unor jucatori amatori,. si costea e praf, insa ala macar s-a zbatut. tatu in schimb a fost inexistent
bun. a fost doar 4-0. eu am zis 5-0. mai putin conteaza, asta e. dar, iata, andikapatu ala de kostas n-a bagat-o in atzishoare nici cu amatorii...)) iar tatoo se ia dupa el ??? tatoo ? a fa ra ! kostas ? a fa ra ! ..)))
Cum, n-a fost 13 - 0 ?!? Eu asa am auzit, ca au batut oile un nou record la scor!!! :)))
ne uitam la tine sai ne dam seama de asta...:)
respect acestor amatori, care au venit si au dat piept cu steaua intr-un meci oficial,,,)) succes la toti in continuare!
☭teaua a castigat campionatul in anii 1951, 1952, 1953 si cupa Romaniei in anii 1949, 1950, 1951, 1952. In perioada cand adevaratii ofiteri ai armatei regale, intelectualii, toti cei care se opuneau comunismului erau trimisi la inchisoare sau la munca la canal, ☭teaua, echipa adusa de tancurile bolsevice, castiga trofee nationale. Rapid a retrogradat in anii 1951 si 1954.
Discutabil! Contribuţia la PIB e un indicator, dar nu spune tot! Dacă încasările din taxe ar rămâne la bugetul local, nivelul de trai ar ajunge să fie considerabil mai ridicat în judeţele menţionate de tine şi nu numai, din Transilvania! Disparităţile dintre urban şi rural sunt mult mai mici decât în restul ţării, iar resursele deţinute în zonă, în cazul unei administraţii regionale (nu naţionale) ar atrage investitori importanţi!
probabil din judet ,halpin ,unde-i cufure pastele m-tii de boanghinez?:))
Mihail Lascăr a revenit în țară după 23 august 1944, contribuind activ la impunerea comunismului în România. În perioada 1 octombrie 1945 - 30 noiembrie 1946, generalul de armată Mihail Lascăr a condus Armata a IV-a, a îndeplinit funcția de președinte al Comisiei electorale a armatei, contribuind la fraudarea alegerilor din 1946. Mihail Lascar a infiintat, alaturi de alti tradatori ai armatei regale, cel mai infect club, ☭teaua.
Folositi cu incredere noul analizor automat de biochimie urinara marca Alpin !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.