Comentarii (326)
alexpescaru
alexpescaru  •  29 Octombrie 2015, 01:01

MECIU A FOST LIVE TEXT AICI! Huooooo ! Repetenților ! Vă dați gazetari și nu știți să scrieți ! Huooooooooooooooo !

gerulozaurus
gerulozaurus  •  28 Octombrie 2015, 23:23
Postat de xnread pe 28 Octombrie 2015, 23:21

Noi discutam despre partida recent incheiata in cadrul Cupei Olandei dintre Feyenoord si Ajax in minutele de prelungire.Scorul de 1 la 0 in favoarea celor din Rotterdam.Pe data de 8 noiembrie se (re)joaca in campionat:)

am inteles, esti dinamovist

gerulozaurus  •  28 Octombrie 2015, 23:15
Postat de zecs93 pe 28 Octombrie 2015, 23:09

Si eu spun la fel, ei sunt promitatori si poate vor convinge ( mai ales tabacariu si stefanescu) dar asta peste 3-4-5 ani cand devin maturi, acuma sunt luati doar asa pentru a fi la numar si nu cred ca aveti voi rabdare 4-5 ani cu tineri astea cum este la noi unde avem langa viitorul cea mai mica medie de varsta din liga 1 !!! Mai bine mai transferati niste jucatori deja cu experienta, consacrati, eu spun ca erati mai in avantaj dar poate o face si gigi la fcsb asta cu new fcsb cum este la noi !!! :)))

Jiji i-a adus pe aia 3 tineri si netalentati, ca din iarna vrea sa scoata la taraba "gloriile" ..daca nu a produs nimic din competitiile UEFA

madalin_eivissa
madalin_eivissa  •  28 Octombrie 2015, 22:37

3 MECIURI CONTRA pandurilor, ÎN CAMPIONAT GOL ÎN MINUTUL 93 ÎNSCRIS DE GNOHERE - SCOR 2 - 2, ÎN OPTIMILE CUPEI LIGII - SCOR 2 - 0 , ACUM 3 - 2 ÎN OPTIMILE CUPEI ROMANIEI CU GOL ÎN MINUTUL 90 !! S-A PULVERIJAT MITUL pandurii Târgu Jiu !!! FORȚĂ DINAMO !!!!

daniel.giulesti
daniel.giulesti  •  28 Octombrie 2015, 22:23
Postat de gerulozaurus pe 28 Octombrie 2015, 22:22

eu nu am vazut meciul si nu pot sa comentez, pot doar sa intreb, deci cum a fost meciul, chiar asa blat pe fatza au fost Pandureii ?

a fost regie serioasa,s-a vazut din avion.blatul asta este aranjat de mult timp.

zecs93
zecs93  •  28 Octombrie 2015, 21:52
Postat de ropo pe 28 Octombrie 2015, 21:51

echipa lui iedi a dat doua goluri din jumatate de ocazie

Defapt Dinamo a dat 3 goluri pentru ca Nedelcearu si-a dat autogol si el nu joaca la Pandurii !!!

jok3r77
jok3r77  •  28 Octombrie 2015, 21:10

Nu va suparati ! Dau un BECKS , am pierdut un fraier , ZECS !!!

zecs93
zecs93  •  28 Octombrie 2015, 20:40

GOOOOOOOOOOOOOOOL 1-0, CRAPA FIEREA IN FCSBISTI !!!

andyandrei2015
andyandrei2015  •  29 Octombrie 2015, 00:58
Postat de thelegend. pe 29 Octombrie 2015, 00:39

Moldovenii aia 3 adusi de prin Muntii Pietrishica vor pleca inapoi de unde au venit. Ba chiar cu Telecabina :))) Iar prietene, super magica steaua ?? serios ?? Super Magic gasesti la magazine pentru a pune in ciorba. De Gaina sau de Vacuta chiar. De Oaihhe nu stiu daca exista :))

hai ca v-ati luat aripi bai catelusi,rusinilor,mai vb dupa meciul cu steaua,chiar si in cea mai slaba forma din ultimii 5 ani,steaua bate dinamo sau cel mult maxim egal!