Alte știri din fotbal
Rusescu îi spune unui fotbalist de la FCSB să plece: „Are calitate, dar...”
0
Rapid se opune vehement modificărilor adoptate de Senat la legea 4/2008
0
Ultimele vești despre lotul lui Dinamo, transmise direct de Zeljko Kopic
0
Arbitrul din Superligă, prezentat oficial la FC Argeș » Ce funcție va ocupa
0
Știri din fotbal internațional
Gattuso și-a depus mandatul: „Spun adio cu inima grea”
0
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Cum arată viața lui Mesut Ozil după retragerea din fotbal » Cine este membrul din familie cu care nu mai ține legătura
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
el are voie. Noi nu!
Lasa-ne mai copil batran in satul nostru ca nu murim noi de foame inaintea ta. Ai uitat saptamana trecuta cand ma implorai sa-ti dau la mwie si imi ziceai ca-mi dai tot "ajutorul minim garantat" de pe un an de zile? Uite asa mai facem si noi un banut si nu murim de foame
vrei sa spui ca tu nu ai postat niciodata despre alta echipa ?
Sarbatori fericite, Badie!
nu stiu de ce te roade grija de Dinamo! comenteaza de echipa ta! si postez de pe ce nick vreau nu e treaba ta!
la fel si tie badita! :)
ma-ta* si nu ma cheama saviola, idiotule! e doar un nick. pe tine te cheama Ianis? frumos nune, cred ca esti unicat in comuna:))) si apropo daca te cheama Ianis sa te duci... :))))
Poate tot raul spre bine, cine stie, poate ajunge Rapid in superioritate
Ce cauta Surdu pe teren? Nu vreți sa vi-l dam si RaTatu?
:)))) ... nu este a buna cu rasul asta ... eu intru in silenzio in repriza meciului . Stai sa se califice Rapidul si pe urma radem cat vrem . Cine pleaca intre timp, si nu mai vorbim , sa aibe parte de sarbatori fericite !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.