Comentarii (123)
sadiku
sadiku  •  27 Mai 2017, 22:30

LA SCORUL DE 1-1 se pun meciurile directe din campionatul REGULAT ....am vazut eu in regulament =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) FUGA LA TAS :))))))))))))))))))))))

iosif__vs
iosif__vs  •  27 Mai 2017, 22:25

Ninel ramane fara cupa :))))))))))))))) Buhahhahaahahahahaahaaaa :))))))))

sadiku
sadiku  •  27 Mai 2017, 22:28

FC VOLUNTARI - VIITORUL FCSB 1-1 !!!!

cpt.ahab
cpt.ahab  •  27 Mai 2017, 22:28
Postat de eucutine pe 27 Mai 2017, 22:25

cu Larie si Junior Morais va fi distractie sezonul viitor in defensiva fcsb-lui.

De Amorim e parfum, in comparatie cu Morais! :))))))))))))))

sadiku  •  27 Mai 2017, 22:27

VIITORII FCSBISTI ISI FAC DATORIA !!!!! LARIE & MORAIS :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

eucutine
eucutine  •  27 Mai 2017, 22:25

samertx
samertx  •  27 Mai 2017, 22:00

Un început de repriză bun, cu Voluntari în atac, dar cu două penalizări „ galbene ” în numai cinci minute. Riscă Niculescu, dar cu câtă jertfă... :))

mariuss72
mariuss72  •  27 Mai 2017, 21:43
Postat de blatistu12 pe 27 Mai 2017, 20:34

Ce multi spectatori Haha. Cea mai mare audienta la o finala de cupa:))))))))). Oara sa ma uit la Arsenal - chelsea??? Sau la cel mai mare meci de cupa de dupa 1990 incoace. Noroc ca nu se joaca pe national arena, ca eram de rasul curcii. Wembley plin,iar cel din ploiesti jumate gol Nivelul de valoare se vede.

Cine a oprit pe fcsb sa ajunga macar in semifinale?? Aaaaa, cs mioveni :)))))))