Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Exact
Ia dati "ignore" si sa vedeti rezultatul.
Recitiți, dacă nu ați înțeles de prima oară comentariul meu.
Pentru ca echipa lui Viitorul si acum Farul e nesemnificativa la nivelul urmaritorilor de fotbal asa cum isi doreste cel botezat de presa "Regele".
Ce sa facem omule daca un articol despre "oier" face rating pentru ca voi haterii va repeziti sa comentati?
I-asi aminti regelui(mamma mia,ce exageram !),ca nu numai el singur a batut CFR-ul,au mai fost FCSB (recent) cu 3-o.3-1 sau 1-o la CLUJ,apoi Sepsi,sau Botosaniul (au cam castigat de cateva ori !Este adevarat ...la 57 de ani,mai uita omul !Apoi NERVII cu exces de isterie,nu-si au explicatii,ptr televiziunele se orienteaza mai mult pe FCSB(sic !),ptr bazinul suporterilor este de ordinul sutelor de mii, raportate ,la cei de la constanta,unde lumea este mai mult interesata de baruri si de plaja ! E grea viata ,cand antrenezi un club care n-are istorie si nici suporteri !Sa vedem ce o sa faca Farul cu noi (Steaua),in cele 3 meciuri directe cu noi(unul la ei si doua la Bucuresti !),Sa nu uite acel o-4 si o-2 din campionatul trecut ,sau palmaresul dintre noi si Farul,NET IN FAVOAREA NOASTRA !Sanatate,magestatea voastra ! o
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Greșeala" lui a fost că a băgat banii lui câștigați de-a lungul anilor ca jucător. De aceea e așa de pătimaș. Trebuia să fie un comentator la tembelizor ( cuvântul l-am ales intenționat ) și era și el un trâmbițaș ca mulți alții.
Ce sa spună presa despre jocul foarte slab al Farului?! Subiectul Farul nu aduce audiență. Nici bani. Bani care, parțial, ajung în contul Farului!
Zicea bine Hagi cand a spus ca trebuie sa construim spitale, stia el despre ce vorbeste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.