Alte știri din fotbal
Scorul exact dat de Adrian Mutu cu două ore înaintea fluierului de start: „Sunt aici!”
0
„Zidul galben” a ocupat Piața Taksim din Istanbul, cu Budescu „șef de galerie”: „Ce echipă avem, ne face să bem!”
0
Cum a arătat România la precedentul baraj pentru Cupa Mondială
2
Echipa de start, confirmată! + Românii au plecat încolonați spre stadion. Familia lui Drăgușin, în galerie. Apelul la o deplasare civilizată e întâmpinat cu huiduieli
59
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Cine se uita la urdea si viochin? Pot sa vorbeasca cat le place, ei cati suporteri au?
Farul - echipa Verilor Becali. Au vrut sa mai faca o smecherie acum ca au iesit dela r acoare. Din fericire, nu le merge si in Europa. S-au prins toti deja de cacealmalele de la Malul Marii.
Nu sunt fan Hagi, dar aici are dreptate. 1) Chiar n-am știut de meci. Întâmplător, în timp ce butonam telecomanda am ajuns pe meci în repriza a doua. 2) Nici vorbă de roșu. Un galben era suficient. Să dai roșu din minutul 3 e „prea mult”, vorba lui Hagi.
Gică, ce ai avut de spus cu privire la viitorul fotbalului românesc, ai spus și se adeverește. Suntem din ce în ce mai slabi și punct. Nu mai are rost să te agiți că nu merită. Te lupți cu morile de vânt. Chiar dacă vei câștiga campionatul, pentru "marii specialiști" într-ale fotbalului nu contează. Ei au agenda lor.
Gica și cu ghita… diferența între ei? Unul deputat. Asemănarea? Cei doi neuroni
Mda!N-are ce sa va invețe Hagi pe voi-in materie de comunicare!P***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FAULT SE NUMEȘTE ȘI IN SECUNA 1 SI IN MINUTUL 90!!!! IAR INTENSITATEA. ACUM PE BUNE GREU DE VERIFICAT..ACOLO ERA VORBA DE INTENȚIE!!!...RESTUL ESTE O CRIZĂ LA TV.....dacă ar fi regulamente de sanctiune..nu ar mai face ce vrea el fie si Hagi....si nastase ilie umblă beat cu mașina dar spune că are ceva polișia cu el.....una este una bun antrenor.....ți alta.....respectul față de presă si oameni in general!!!
Dacă se califica nu mai era nervos începe și el să copie pe Finul Becali dacă face gălăgie este mai mult băgat în seamă.
Toata stima pentru Hagi ca fotbalist si ca antrenor. Dar ca om, ca manager, mai are mult de lucru. Are mari lipsuri... Rusine!
Hagi are dreptate! Media manipulează în funcție de interese și „sponsorizări”! „Bazinele de suporteri ” se reașează dar presa nu acceptă ptr. că...nu-i așa...are interese! Astfel dispar ziarele, scade ratingul și suporterii i-au informațiile de pe site-ul echipei favorite! Ghinion alde Udrea, Crăițoiu ș.a. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.