Alte știri din fotbal
Victor Angelescu i-a anunțat oficial plecarea de la Rapid
1
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
1
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
4
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
5
Știri din fotbal internațional
Nu se aștepta la așa ceva! Reacție dură după semifinala Arsenal - Atletico: „Sincer, nu mi-a plăcut”
0
Singurul nume compătimit, după ce Atletico Madrid a ratat finala Ligii Campionilor: „Păcat că despărțirea lui s-a întâmplat așa”
0
Vedeta lui Arsenal, în al nouălea cer după calificarea în finala Ligii Campionilor: „Pur și simplu am simțit-o”
0
Alan Shearer, impresionat de un jucător, după semifinala Arsenal - Atletico: „Excepțional”
0
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
7
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
PNL trece în opoziție după ce Guvernul Bolojan a fost demis prin moțiunea ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Emil Gradinescu este pe langa fotbal. Explicati acestui BAGATOR DE SEAMA, ca oriunde, inclus in fotbal, PATRONUL DICTEAZA. Si la Orange si la Vodafone si in fabrica si in uzina. PESTE TOT. Decizia patronului ESTE LEGE !
Cat de simplu ar fii sa traiti in lumea Asta si Nu in Alta paralela….Chiar daca a furat Gigi Steaua pana la urma Asta Ii echipa. Daca cineva iti fura copilul(Georgel), tu faci altul si zici ca defapt astai Georgel ??? Noi am vrea sa scapam de Becali dar Nu putem iubi un fake doar din ura pentru Becali. Luati echipa de la Becali inapoi si apoi vom fii toti cu CSA Steaua
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu sunt fan Becali deloc. Eu ma refeream la Samuila, care ma asteptam sa aiba mai multa carte. Omu a mentionat Biserica, care nu are treaba cu contextul dat. De la el aveam pretentii, de la Becali ce pretentii sa mai ai?!
Tot ce se intampla cu FCSB este vina 100% a lui Jiji . Si isi merita soarta . Singura echipa fara trecur, fata consistenta, fara Ideea de joc, fara anttenor . Are doar suporteri si ei sufera si spera.
poate ai impresia ca Becalu foloseste cuvantul slujitor in contextul care zici tu! omu` e clar confuz, se doreste fanatic religios desi este omul banului, vorbeste despre smerenie cand in el urla trufia si vanitatea, nu da doi bani pe oameni, ci pe lucruri! cand zice slujitori se refera fix la definitia din dex care a precizat-o VAR__, nu cea la care te referi tu! nici nu ar avea cum,cand omul explica clar ca pentru el, care da banul, ceilalti sunt slugi! si daca nu ar face-o, unde vezi tu ca Becalu apreciaza oamenii care sunt devotati in domeniul de activitate? lui ii plac impostorii, unul precum Compagno nu e bun, e bun florinel si tavitza, care sunt produse de vandut si dedicatie zero pentru meseria aleasa!
Mai mult, cuvantul serviciu, vine de la a servi. Ssrvitor tot de acolo… daca esti baiat destept, tragi tu concluziile de aici… ;)
Cat de simplu ar fi pentru Gradinescu sa tina cu Steaua ....se tot agata de S--ul din FCSB...asa-i trebuie
Nu iau ce imi convine, am luat intelesul folosit. Nu iei toate punctele din dex, pentru ca depinde de context, evident.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.