Alte știri din fotbal
Salvatore Cisotti » FCSB a scos aceeași carte câștigătoare cu Csikszereda, într-un meci în care zăpada a învins fotbalul. Cum arată lupta la play-off
32
Revoltă prin ninsoare: mutările tactice ale lui Gigi Becali, contestate în văzul lumii pe Arenă + „Yeti” de la „oficială”
0
6 momente care nu s-au văzut la TV în Farul - Craiova 4-1 » Surpriza de la final: „Cine e pe primul loc!"
0
Verdict după rușinea trăită de Craiova la Ovidiu: „Ei doi au avut un aport mare la această înfrângere”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini copleșitoare la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci după decesul celor 7 suporteri
0
Faza reclamată de Pep Guardiola în Tottenham - Manchester City: „Dacă ar face un fundaș asta...”
0
Cristi Chivu, o nouă conferință încântătoare: „Joi seara am adormit și fiica mea m-a trezit. M-am speriat, am crezut că...”
0
„Marele sprint a început” » Italienii s-au convins: notele pentru Cristi Chivu, după Cremonese - Inter 0-2
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Românii au ocolit televizorul: căderi drastice de audiență în 2025. Doar ...
Libertatea
Nu trebuie sa stea in puscarie! Trebuie sa conduca steaua pe viata pentru ca o duce exact acolo unde ii este locul...in derizoriu.
un om infect ce as vrea sa stea in puscarie toata viatza
gigi bee este in stadiul de primata nu poti avea o reactie la comportamentul lui,atat poate ce sa mai,trebuie ignorat ca si cum nici nu ar exista.Forza RAPID
Bai bolnavule vezi-ti de echipa ta de lingai ai lui Iancu. aaa...in frunte cu guritza...
cum se face ca acest meci nu e castigat la masa verde de rapid?cat mai furati?
dar de rapid : steaua 5 la 1 va mai aduceti aminte stelistilor.HAI RAPID!!!
AM AVUT SI VOM AVEA MEREU BOALA PE TTIGANI, NE PIIISHAM PE EI LA INFINIIIITTT, UE LU' CCRRAAPIIIDDD!! Va urez un calduros "M U I E" tuturor rapidistilor, sper ca acest meci v-a adus aminte de sfertul din Cupa UEFA!
asa echipa asa patron,scuze cioban!m**e steaua!hai rapid!am piersut dar am fost peste voi,mai visati si cupe europene.vai de capul vostru si al comentatorilor astia.toata ziua steaua.traiti din trecut voi si dinamovisilos si din arbitraj.M**E STEAUA!BRAVO RAPID!!!
pai cand te numeste gigi becali logic ca esti injurat peste tot. tu zici de rapidisti ca sunt tigani, dar ale tale oi din tribuna ce au facut ?? ar trebui sa pierdeti meciul la masa verde. sa iasa dinu gheorghe in fata !!
MANDRU CA ESTI STELIST?????COAEEEEE POATE N AI OBSERVAT CA ATI AVUT 1 OCAZIE TOT MECIU.......DOAMNEEEEEEE DE UNDE ATATA TUPEU,DOAMNE:O:O
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.