Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Rapid, duel între primele două clasate din Superliga. Ocazie în primul minut
5
Adrian Mihalcea, anunț surprinzător după ce UTA a urcat pe loc de play-off: „Nu este obiectivul nostru”
0
Întâlnire între trecutul și prezentul lui Dinamo: discuția privată surprinsă de GSP » Ce i-a spus Cristi Borcea lui Andrei Nicolescu
0
Eugen Neagoe, furios după eșecul la ultima fază: „Sunt luat la mișto, sunt luat de fraier și nu îmi place”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu este filosof înaintea ciocnirii lui Liverpool: „Nu ridic ziduri în jurul meu, ci încerc să construiesc punți”
0
Remake după 22 de ani: alt episod cu Chivu protagonist » Vine cu Liverpool pentru revanșă pe Giuseppe Meazza
0
Alanyaspor - Antalyaspor, în etapa #15 din Turcia » Ianis Hagi e titular
5
Salah nu face deplasarea pentru meciul cu Inter Milano! » Ultimele informații despre scandalul dintre egiptean și „cormorani”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
A murit „subit” ambasadorul Rusiei în Coreea de Nord, Aleksandr Mațegora. ...
Libertatea
E clar: v-a atins filoxera, zăbăucilor! Ce "minune" poate fi să bați o echipă căreia i-o trag toți, pe linie?? Nici acum nu v-ați trezit din visul umed în care mîrțoaga fecesebeului vi se arăta ca un cal înaripat... Şi de ani de zile tot umblați după potcoavele mortăciunii ăsteia.
STATI PUTIN CA STEAUA VA FACE CONTESTATIE SI VA CASTIGA LA MASA VERDE,, C.S MIOVENI A JUCAT CU 11 JUCATORI STAINI DE FOTBAL SI A DAT 6 GOLURI LA CEI MAI BUNI FOTBALISTI DIN ROMANIA.... CURAJ FRATE CURAJ SA TE PUI CU STEAUA. BECALI, CAT IL MAI TII PE REGHE NU VEZI CA A DISTRUS ECHIPA..... NU MAI ESTE PE PRIMUL LOC... DA-L AFARA. MARELE ANTRENOR REGHE, DACA IA O ECHIPA EXP. C S MIOVENI SE DUCE IN JOS CU EA NU LA FRUNCE.. A FOST UN JUCATOR DE MANA A DOUA ESTE UN ANTRENOR DE MANA A DOUA SI NU VA AVEA REZULTATE NUMAI LA STEAUA UNDE TOATA ECHIPA ESTE A SOTIEI SI AFARA ESTE LUPUL BECALII CARE TUNA SI FULGERA.... DAR NU MAI ESTE STEAUA..... CER PERSONAL F R F SI ECHIPELOR DE FOTBAL DIN ROMANIA SA NU MAI PERMITA DESTABILIZAREA ECHIPELOR PRIN TRANSFERURI IN TIMPUL CAMPIONATULUI CATRE STEAUA ... PENTRU CA ESTE IMORAL SA TI BATI JOC DE MUNCA ALTORA... PROPUN INSTITUIREA UNEI MEDALII ,, STEAU ROMANIEI'' CAMPIONI PE VECIE, CARE SA FIE OFERITA LUI PECALII CU AJUTOR DE LA STAT ANUAL DE 15 MILIOANE LEI.... ESTE BINE BOIER BECALII
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.