Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
„Dezastrul de la Dallas” » Jurnaliștii din Franța dau de pământ cu „Les Bleus”, după eșecul cu Spania: „Naufragiu total!”
0
Unică în istorie! Spania, performanțe colosale după calificarea în finala Mondialului
0
Imediat după Franța - Spania, Ibrahimovic s-a înclinat în fața unui fotbalist: „A fost pe tot terenul, ce jucător!”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
PROTESTEZ !!! A 666-a atingere poate fi discutabila ! Cine oare a numarat atingerile de balon ? O stire imbecila, la fel ca si ziarul vostru d2 2 bani,care vinde desene animate pe post de stiri sportive ! LA BALACEANCA cu voi ! PS - STIRE FALSA ! / garantez io.
vasilescumarian78....marrr potaie...campioni la blaturi, aici ati fost mereu.
ce stire de kkt care nici macar nu exista
Superstitia e parte din cultura romaneasca :) nu cumva ati rotunjit voi numarul de pase la 666,ca sa iasa si mai grozava informatia?
anul asta vom fi campioni, nimeni nu ne sta in cale
deci... sa inteleg ca cei de la gesepe incep sa numere si cate pase sunt pe teren... sa sinteleg ca urmariti si cu ce soseste se incalta herea? sau cu ce culoare au sireturile lui d coman? bai dar sunteti belea rau... sa cred ca vati prostit cu totii ? voi astia DE LA GASCHA SLUGILOR PROASTE? orikum tin sa va reamintesc ca tot PRO/TV E CEL MAI TARE CANAL TV. NU VA PUTETI COMPARA CU SARBU . CU ASTA AM CAM SPUS TOTUL :p
Ce rau imi pare ca a pierdut Rapidul! Au jucat mult mai bine! Noroc mare cu Tatarusanu!! Imi pare bine ca a pierdut CFR, cu penaltiul ala ,,discutabil''.Sa vada si ei cum e sa fi dezavantajat ...Ei sunt cei mai corecti dintre toti....ei nu fura ci doar talhareasc!!! Si nu lasa suporterii de cat cu buletinul...hahaha
Ce rau imi pare ca a pierdut Rapidul! Au jucat mult mai bine! Noroc mare cu Tatarusanu!! Imi pare bine ca a pierdut CFR, cu penaltiul ala ,,discutabil''.Sa vada si ei cum e sa fi dezavantajat ...Ei sunt cei mai corecti dintre toti....ei nu fura ci doar talhareasc!!! Si nu lasa suporterii de cat cu buletinul...hahaha
hai ca e tare asta,sper sa-si ia revansa.
fass..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.