Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
care rapid din alea 5?
Asta poți să o mai spui o dată!!!
autorul e IDIOT..........
da dili, noroc ca ne mai salveaza *** prin Europa!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Craiova nu a castigat cupa in 2018? Ei de ce nu sunt pe lista?
Cum adica o depaseste chiar si Rapid? Pai voi comparati un club de mare traditie cum este Rapidul cu pacalicii astia infiintati dubios ba prin Mogosoaia, ba prin Popesti pe centura?
fcsBecali, clubul puscarias, este mizeria Romaniei si RUSINEA EUROPEI!
Astia s-au infiintat in 2003, de unde pina unde le atribuiti voi istoria Stelei Bucuresti? ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dar decarii sunt decari mereu, nu poate nega nimeni acest fapt....
Nea Gigi are tel Motorola startac sau Sagem cu clapa ???? Seamana cu tel interlopului din Alexandria.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.