Alte știri din fotbal
Mihai Stoica surprinde: „Aș vrea să amânăm meciul cu Feyenoord. Sunt probleme foarte mari”
0
Mihai Stoica a reacționat imediat după ce a văzut ce a făcut Alibec la o zi după FCSB - Dinamo: „E «rainy Sunday»”
0
Andrei Nicolescu le-a curmat speranțele fanilor lui Dinamo: „Nu cred că sunt nici 1% șanse să-l transferăm”
0
Liga 2, etapa #16 » Acum se joacă epilogul rundei
7
Știri din fotbal internațional
Internaționalul german e pe făraș la Bayern! Îl vor doi giganți din Serie A
0
Corriere dello Sport, despre „ancelottianul” Cristi Chivu: „Marotta trebuie să-i mulțumească lui Fabregas”
0
Cosmin Olăroiu a răbufnit după un nou semi-eșec: „A devenit un scenariu care se repetă obsesiv”
0
Coechipierul lui Radu Drăgușin a comis-o din nou! Imaginile incredibile l-au dat de gol
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
... Sau de Cadu (cu intrarea lui e drept mai tare si nesportiva) care i-a scos aluia 5 dinti care mia pe urma s-au facut 4 unul fiind regasit la locul lui deci 3 langa altul presupus pierdut, deci 2 ca sa ajunga in final doar la 1. Da' stii cum e ... Daca vorbeam de Mirl Radoi sunt convins ca presa ne-ar fi explicat cu dovezi si martori (inclusiv Craciunescu) ca aluia i se miscau dintii dinainte de meci si ca Radoi i-a facut un bine ca l-a scutit de banii de dentist...
1. O dovada in plus (oricum nu ma era necesara) ca mr. craciunescu s-a senilizat de tot. De fapt el de multa vreme afirma tot ce e necesar pentru un ban. Sunt ani buni de cand vorbeste doar ce trebuie indiferent daca e pertinent sau nu. 2. De trei zile vuiesc ziarele de sport (asa isi zic "presa sportiva" chit ca de fapt toate-s doar de can-can) despr faza asta dar n-o gasesc nicaieri. Exact ca si cu Rusescu cel nenorocit pe viata de muresan la o faza cum sunt mii altele si care a reintrat in teren dupa trei meciuri.
Ai vazut caARMATA si-a retras POMANA si ati ramas fara nume. Steaua FFN !!!! ( formatia fara nume )
Norocul romanilor este ca nu mai arbitrezi. Mingea nu era iesita , CFR a continuat jocul. Se pare ca articolul care prevede intreruperea jocului la " eventuala accidentare " a unui jucator nu-i cea care apara jucatorul ci NUMAI TRAGEREA DE TIMP, in cele mai multe cazuri, in special la finalul jocurilor si da motive de discutii pseudocunoscatorilor !
In rest, toate fiintele vii o detesta...:))))
Pai, noi astia cu pomeni, cel putin avem suporteri in tribuna, nu megafoane...aveti o echipa simpatizata de megafoane, in rest
d-le Craciunescu, despre ce fair play este vorba atat timp cat cei de la cfr joaca numai cu cimpanzei si orangutani....unde a-ti auzit d-voastra in jungla sa se predea codul bunelor maniere?ce stiu acesti jucatori de fair play?
Ce vorbesti? Antipatia voastra smecherilor cu pomeni de la armata ??
Mingea a *traversat* tot terenul.Unde au fost jucatorii Mioveniului? De ce n-au respins mingea? Ca sa nu mai vorbesc ca au mai luat in gol in 5 minute!! Unde a fost fair-playul domnule Craciunescu cand CFR a castigat campionatul dupa doua meciuri aiurea cu U Cluj ?
Pai sa ..recapitulam.Mingea era la cfr-isti ,Chanturia a tras pe poarta ,mingea l-a lovit in fata pe un jucator al Miovenilor ,toti s-au oprit.Dupa ce jucatorului Miovenilor i s-au dat ingrijirile necesare ,acelasi Chanturia a tras mingea din jumatatea CFR-ului spre careul Miovenilor.Ce trebuiau sa faca jucatorii CFR-ului? Sa se preasca sa-i invite la joc pe cei care pana mai inainte ii ironizasera? Au avut tot timpul sa joace mingea.N-au facut-o ,treaba lor. Adevarul este totdeauna la mijloc. Eu unul ma bucur de victoria CFR-ului .Cel mai puternic a castigat pana la urma. De ce n-a castigat Mivoveniul? De unde si pana unde aveti acolo in *regat* atatea echipe *baronesti*? Mioveni,Chia
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.