Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta plătim prețul”
0
Romario a început să înjure când a vorbit despre fotbalistul Braziliei: „Nu-mi pasă că e tânăr”
4
Selecționerul Elveției: „Vreți să vă spun planul cu care am câștigat? Nu cred că vreți”
0
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Starețul mănăstirii din Alba unde au ajuns 20 de vârstnici relocați din ...
Libertatea
ma bucur ca a castigat Dinamo ,pe langa ingamfarea Ciobanului si a Manelistului ,si pt. inteleptul Popa prostu, care sustinea ca ei sunt mai valorosi decat dinamovistii Se spune ca sa nu contrazici pe unul plin de sine,mai bine lasal sa-si traiasca visul de ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si care e ironia? Ati uitat aroganta lui reghe, lui mm si a lui ***? Poate voi ati uitat, dar noi nu, nu le mai ajungea nimeni la nas, se credeau zeii fotbalului, isi bateau joc de toate legendele fotbalului Romanesc, uite ca roata s-a intors si acum platesc pentru ce au facut.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa mori tu? ati dat gol din offside, autogol filip si gol in urma unui fault in atac. practic ati dat un singur gol valabil in 4 meciuri
Sa recapitulam: in meciul tur din cupa ati dominat , dar nu ati avut ocazii clare in meciul tur din play-off ati dat gol din offside si apoi n-ati mai iesit din propriul careu (nita a fost omul meciului daca nu ma insel) in meciul retur din playoff n-ati avut nici o ocazie. sutati numai avioane, noroc de autogolul lui filip in meciul retur din cupa dinamo a jucat foarte prost, iar bourceanu ne-a readus in joc despre ce vorbim?
pai in fiecare meci ati egalat in min 85 sau dupa greseli personale, prestand un anti joc autobaza toti in aparare si bubuit mingea focu la ei, si chiar ati avut noroc sezonul asta cu caru, succes in Champions League =))))))
noroc !!!! 6 meciuri la rand ca sa vezi ce p..... esti !!!!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai ati avut noroc, in afara de 3-1 ala pierdut de radoi si dica nu ati contat in niciun meci, dora ati egalat de fiecare data cu bulan si din greseli personale, insa pana sezonul asta aveati vreo 5 ani fara victorie :))) anu asta au fost doar egaluri aproape intre steaua si dinamo, dar hai sa vedem in europa cine joaca :)))))
”Fotbalul îţi dă peste nas atunci când nu eşti modest. Sper să terminăm pe locul doi în campionat.” Aici a zis-o bine ”internationalul”. Sa vezi ce nas umflat o sa aiba cand o termina pe locul 4...
cine domnule sunt fundasii aia laterali de la fcsb de mare-mare valoare ?? Momcilovic ala a fost bun doar ca dansator pe teren si sa-i acorde NN si cu Ragaie note la final ca la ''Dansez pentru Tine''. Celalalt fundas de mare valoare cine ?? Alcoolicu de tamas care a uitat sa dea cu picioru in minge ?? Singuru fundas bun de la fcsb de valoare dar am impresia ca e o improvizatie a lui Ragaie este Enache. Atat. In rest prafu de pe toba mare.
Noroc cu Bourceanu, ca nu ați fi șutat pe poarta. Modești in exprimate si nu numai DNMB
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.