Alte știri din fotbal
Când se joacă barajele pentru Conference League și pentru promovare/retrogradare
0
Presa din Ungaria, prima reacție după ce Sepsi a obținut promovarea în Superligă
0
Florin Pîrvu, după ce Voluntari a ratat la limită promovarea directă în Superliga: „Puțin atipic, ne-a costat scump”
0
Laszlo Dioszegi, show pe teren după ce Sepsi a revenit în Superligă
1
Știri din fotbal internațional
Antrenorul l-a făcut să vrea să plece de la Manchester United: „Asta era în mintea mea”
0
Celtic - Hearts, în ultima etapă din liga Scoției » „Finala campionatului” care poate scrie istorie
0
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Numai specislisti lasati antrenorul in pace asa cu stilul lui ne-a adus din nou pe prima schena a fotbalului eu prefer sa vad ca incearca sa joace fotbal decat bufa ,bufa lunga si pe a doua.
Astia de isi zic socios se cred la Barcelona asa vorbesc...
stimabile....fi putin mai atent...... nu gsp a scris mesajul dinamo socios!!!! nu gsp vrea promovarea imaginii unor ahtiati dupa imagine!!!!! nu gsp a scris mai deunazi cum cu sudoare si multa sarguinta s-a strans niste banuti!!!! as fi mai ponderat in concluzii.......intelegem si presa care doreste sa vanda! dar totodata ii intelegem si pe frustrati care vor imagine! in rest numai de bine!!!
Foarte adevărat. Portarul și fundașii pasează hazardat în careul propriu presați de atacanții adeversi, pe când mijlocașii sunt stații și nu se pot debarasa de marcaj, cum a fost cazul lui Ilic la golul Petrolului.
Esti usor debusolat... va arunca baietii astia de la gsp cate un os si va determina sa actionati impotriva altor caini? Clubul are nevoie de liniste. Si de €, evident. Si-a expusul unul dintre caini un punct de vedere si noi il atacam caci asa vrea altul de la gsp? Mai ganditi-va
100% de acord!
Baga batul prin gard!
Dincolo de comentariile deplasate ale unora dintre noi (chiar, da! Si Dinamo Socios sunt Dinamo, ca orice alt dinamovist) remarc acuratetea frazelor. Suporter dinamovist- IQ ridicat
Dacă îs așa de „socios”, mai bine ar investi bani în acest club decât ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alo GSP! Dinamo Socios sunt dusmani ai lui Dinamo, nu sunt "din interior".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.