Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Bălgrădean marele portar apară în liga a 3-a? Dacă sta acolo unde ii mergea și nu voia banii lui Becali era mare. De la plecarea de la Craiova, s-a dus tot mai jos. Dumnezeu le arată ca sunt prea mici, ca și Andrei Vlad. Au ajuns rău frate. Ca portar prinzi o poartă tine de ea, ca atacant mai ai sansă sa intri pe teren, ca portar nu prea. Dacă ești titular, stai dracu acolo, și cu 2000 în plus pățești ce a pățit el. Ajungi sa jogi pentru maxim 2000
Steaua este supercampioana Romaniei,cum spune si uefa. UNITI SPRE TITLU 28.
Oricum la tine totul se petrece în imaginație! Steaua nu pare că are forță să câștige campionatul în Liga 2. Maxim locul 2 după înfrângerea din ultima etapă.
bine ca s-a terminat cum s-a terminat si Steaua este campioana. restul este cancan. p.s.:cate case am castigat cand am spus ca prin blat bate cfr:))una in plus sau in minus nu conteaza:))
Asta si cu randumu sau chiar tu esti ala ?
Cu asa penaltiuri poti ajunge sa castigi si CL .
Le-a nimerit precum geniul care și-a mai prierdut o casă mizând pe CFR în derby-ul Clujului de aseară: :))) "Thegenius • 31 Martie 2025, 21:37 este un blat de zile mari,nu rezista nici macar 20 de minute u cluj fara sa ia gol. bleah." .... "Postat de JohnWhite pe 31 Martie 2025, 15:42 inca un b***&lat marca cfr,imi pariez casa ca bate cfr prin blat. bleah."
...si ?...o castiga sau o pierde ?
iar le-ai nimerit si te-ai facut de rusine. pai farul nu mai are alt obiectiv decat cupa.
...iar pierde farul dar castiga la betano...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.