FOTBAL  »  CUPA ROMANIEI  »  RAPID - STEAUA, AZI, 20:45, PROTV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO

Mai sînt 6.000 de locuri disponibile la Rapid-Steaua! Vezi preţul biletelor!

Articol de GSP - Publicat joi, 11 noiembrie 2010 00:00

Pentru a doua oară în această săptămînă, Rapid şi Steaua vor fi adversare. Cele două echipe se vor întîlni în sferturile de finală ale Cupei României după ce luni s-au întîlnit în Liga 1, într-un meci încheiat cu scorul de 0-0.

Pînă aseară se vînduseră doar 4.500 de bilete, ceea ce înseamnă că azi, pînă la ora 16:00, mai sînt disponibile încă 6.000 de tichete. Din această cauză, conducerea clubului din Grant se gîndeşte să prelungească programul caselor de la stadion pînă la ora de start a partidei!