Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Julian Alvarez aruncă „BOMBA”: „Vreau să mă transfer!” » Destinația aleasă
0
Miroslav Klose se înclină în fața lui: „Cel mai bun din toate timpurile!”
0
Le-a stricat cel mai fericit moment » Ce replică a primit un fan care și-a cerut iubita de soție pe stadion!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Și noi cerem excluderea a 10 arbitrii de " casa " a celor de la zcsb ! Au tupeu echipa penalilor , la urma urmei au fost eliminați ( pe drept și pe prostia lor ,dar ei în ultimele minute totdeauna forțează întrări și plonjoane în careu ,asa sant învățați și arbitrii le acorda 11 m !? Meciul și arbitrajul pro zcsb !? ) cum spuneam eliminările sant după min 90 !? Ce mare șmecherie ,jucați prost un meci întreg dar la final este speranța voastră cum am mai spus dar uite ca mai este câte unul care nu sa murdărit " de data asta " cu cadouri nemeritate ! După mintea voastră ar fi cel mai bine sa va arbitreze Argăseală și popa acela de arbitru care va servit toată cariera ,observator Bricheta !
Bineinteles ca cei de la CCA nu se vor "executa" ca altfel nu-si permitea Cojocaru sa lase FCSB in 8 jucatori. El a avut ordin si si-a facut treaba. Poate asa o suspendare de o delegare, doua de ochii lumii sa primeasca.
Fcsb cere excluderea unui arbitru(pentru ca n-a mai raspuns la comenzi)?!Binențeles ca cei de la CCA(adica Deaconu),se vor executa,pierzându-și și un papuc de atata graba!
Competitiile fotbalistice romanesti toate sunt o rusine, iar dovada ca asta nu este o exagerare este graficul coeficientilor UEFA care de la Steaua (lui Becali) si Rapid (lui Copos) care au jucat un sfert de finala acum 15 ani in cupa UEFA ne prabusim continuu.
Eu,dacă sunt,sunt secretarul meu,al nimănui altcuiva!Dar tu cu siguranță ești contabil din moment ce contabilizezi fazele cu Chindia și UTA din campionat
Scuză-ma,oi fi eu amuzant,dar tu cu siguranță nu ai înțeles nimic din ce am scris(spus).Eu am zis ca dacă ai valoare bați,indiferent de arbitru,ca nu o băga-o el în poartă la tine.Și Otelul sau Botoșani n-or fi Silkeborg
Cam asta ziceam și eu chiar de alaltăieri: de fapt benga trebuia să ia"roșu "încă de cand a lovit(din nou) peste față pe Dumiter și era la 1-2!!!cojocaru= PROST, CHIOR ,ORB,sau cum zicea Dragomir," nervos cu nervii",ori pur și simplu INTERESAT!!! E clar că Steaua ar fi un adversar redutabil pentru nicooo și sucuuuuuu!!!!.ci.fr.ul nu e interesat de cupă (s-a văzut aseară ),Farul a cam fost și ea "rezolvată ",Steaua la fel și uite așa ăia "singuri (cu frf+ lpf) impotriva tuturor",rămân chiar singuri....favoriti...O RUȘINE de competiție (cu niște reguli tâmpit e,neînțelese de nimeni),o RUȘINE de arbitraj,o RUȘINE de meci......
Sper ca nu-l baga nimeni in seama pe nea caisa asta.
Gresesti. Meme este platit sa fie vocea clubului, în disputele cu oricine. Este singurul oficial (pentru ca poziția în club nu este foarte clara, probabil Director Sportiv) care isi apăra echipa, sare, tipa, da cu pumnul (când ii ia Dumnezeu mințile) și este în stare de orice pentru echipa lui. Asta e, n-ai cum să-l schimbi. Decât alții molâi, fandosită sau perverși, îl prefer pe el. P.S. Pentru cei care vor sari cu gura: o persoana care a ispășit o condamnare definita este reabilitat la sfârșitul acesteia. Meme est în aceeași poziție cu fostul Președinte Basescu , fostul Prim Ministru Nastase, fostul Șef a PSDR Dancila s.a.m.d....
Ca să priceapă cei de la GSP, trebuie să spui MM, managerul general al celor de la FCSB, să nu mai apară.... Băieții aceștia de la GSP zici că azi au picat de pe Lună: ei nu știu că la FCSB doar Gigi ia decizii, deci el e manager. Doar în mintea lor MM e manager și, mai mult chiar, e manager general.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.