Comentarii (22)
ferko_cfr_k
ferko_cfr_k  •  12 Aprilie 2012, 16:35

Trebuia Avram, sa iasa in evidenta in ultimile 10 minute.Adailton nu a mai rezistat sa vada cum se milogeau rapidisti in ultimile minute.Cocean zice impecabil,pai la 2-2,falut la Deac nici nu a fost(faza dinaintea golului 3) si se putea da falut in atac la Roman(portarul avea mingea in mina,chiar dc a fost jenat de Paito,scapa mingea in conctat cu capul lui Roman).

catzulinho
catzulinho  •  12 Aprilie 2012, 15:27
Postat de bestboys pe 12 Aprilie 2012, 15:17

cautati in minutul 8 sau 9 ,offsideul la Surdu ...va garantez ca n-ati mai vazut o asemenea grava eroare in fotbalul romanesc...a plecat cu cativa metri din spatele apararii

Ba da, cea a lui Vidan la golul lui Rocha din Brasov-Chiajna as zice ca e identica.

doru_gaz
doru_gaz  •  12 Aprilie 2012, 15:25

Il aud pe finantatorul echipei din Vaslui si nu-mi vine sa cred ca nu are nimic de reprosat nici arbitrilor si nici antrenorului sau jucatorilor proprii ! Superba atitudine , mai ales ca Vasluiul a dominat uneori jocul de aseara , au avut calificarea in mana si aproape ca s-au batut singuri ! Jos palaria si respectul sincer !

bestboys
bestboys  •  12 Aprilie 2012, 15:17

amusement
amusement  •  12 Aprilie 2012, 15:08
Postat de criticul89 pe 12 Aprilie 2012, 14:55

in primul rand, un suporter al cfr-ului sa vb despre blaturi si mai ales despre arbitraj mi se pare cea mai mare imbecilitate posibila !!! mi-ar fi rusine sa fiu in locul vostru si sa-mi deschid pliscul ! si in al 2-lea rand, specimene ca tn la cat de retardate sunt vad blaturi la fiecare meci al rivalei !! eu zic sa stai dracu in banca ta si ciocu mic...

nu-i baga pe toti intr-o oala.. si sa stii ca noi avem si dreptul de a critica arbitrajul, pt. ca de multe ori am fost si dezavanajati..asa cum suporterii stelei si ai lui dinamo o fac, nu vad de ce n-am face-o -toata stima pt. Rapid, recunosc ca ati jucat excelent, dar noi n-am facut-o mai mult de 10 minute si consecintele n-au intarziat sa apara.. -eu am scris inainte niste comentarii ca preferatul meu e Ando si ca as vrea sa-i ia locul lui Costa, multi au zis ca-s nebun, ca nu se poate ca un dinamovist sa vina la noi si sa ne ajute sa luam titlul, ei bine iata-l pe Ando in curtea noastra, de-acum n-o sa mai ai ocazia sa tiparesti basme despre arbitraj la CFR

icstream
icstream  •  12 Aprilie 2012, 15:06

Vasluiul a fost mai bun, dar Rapidul a avut noroc cu golul lui Alexa. Daca pastreaza si mai face niste achizitii Vasluiul ia campionatul la anu'.

juveale
juveale  •  12 Aprilie 2012, 14:57
Postat de steaua.libera pe 12 Aprilie 2012, 14:47

Retardatii vad blaturi peste tot. Pentru unii, orice victorie a rivalilor e blat.

rivali cu cfr?:)) nu cred,oricum vad ca sunt suparati rau dupa acel 0-5 pe teren propriu

criticul89
criticul89  •  12 Aprilie 2012, 14:55
Postat de misucfr pe 12 Aprilie 2012, 14:29

Pai daca a fost blat ,cum sa critici arbitrajul, la Porumbacu inca ii pare bine !