Postat de mda... pe 12 Aprilie 2012, 17:11

dar tu? in romania mita

danutz78vs
danutz78vs  •  13 Aprilie 2012, 17:31
Postat de zamfiroiu pe 12 Aprilie 2012, 18:52

PORUMBELULE frumos ciripesti ,dar sa stii ca C.F.R. eul e de vina ca ai pierdut cind a pierdut la cluj cu 5-0 ,iar cu Sibiul tot C.F.R. e de vina nu a circulat si ati pierdut cu scor de neprezentare . TIMPITULE.

Postat de ferko_cfr_k pe 12 Aprilie 2012, 16:35

Trebuia Avram, sa iasa in evidenta in ultimile 10 minute.Adailton nu a mai rezistat sa vada cum se milogeau rapidisti in ultimile minute.Cocean zice impecabil,pai la 2-2,falut la Deac nici nu a fost(faza dinaintea golului 3) si se putea da falut in atac la Roman(portarul avea mingea in mina,chiar dc a fost jenat de Paito,scapa mingea in conctat cu capul lui Roman).

ce fe re - RAPID 0 - 5

ertyuiop
ertyuiop  •  12 Aprilie 2012, 17:36

Care e surpriza? Stiuletoiu are 3 arbitri FAVORITI, Tudor, Avram, R.Dumitru.......daca la ultimele partide importante au arbitrat prin alternanta cei 3, dupa Tudor si Avram, cu Steaua urmeaza R. Dumitru!

mda...
mda...  •  12 Aprilie 2012, 17:11

adrianrpd20
adrianrpd20  •  12 Aprilie 2012, 16:57

esti pe alta lume ....vezi ca sportu asta se numeste fotbal si tu,fan CFR, n ai voie sa vb de arbitraj 20 de ani de acum incolo

merace
merace  •  12 Aprilie 2012, 16:35

Bravo Porumboiu! In sfarsit un patron care recunoaste cu fair-play infrangerea echipei sale si nu se da in spectacol (ca atatia altii) dand vina pe arbitri, jucatori sau antrenori. Asta inseamna sa fii om de fotbal. Cei care guita contra cuiva la fiecare esec si se declara viitori campioni la la fiecare victorie (stim noi cine-s aceia), sunt niste pacalici in fotbal, nu niste oameni de fotbal.