Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
E incredibil cum Gomelt incaseaza 14000 pe luna si nu contribuie cu absolut nimic. La fel de incredibil e cum s-a insistat cu aceasta petarda numita Katsikas, care ia 10000. Trebuie taiat in carne vie, prefer ca echipa sa se duca in liga 2, dar sa nu mai vad putorile astea.
I-ai uitat pe Hanca , Popovici , Sorescu si Moldoveanu
Nu il lucreaza nimeni pe Rednic, la fel de slab au jucat in ultima perioada si cu Bratu sau Niculescu antrenor...majoritatea sunt cu moralul la pamant dupa atatea meciuri fara victorie si unii precum Olteanu, Katsikas, Gomelt, Popa, Axente,Hanca ,Popescu si Popovici nu au absolut deloc valoare sa joace la Dinamo si trebuie sa plece urgent!!!
David și Negoiță nu cunosc fotbal! Cât ne mai bazam pe aceste 2 personaje. Ok, au intenții bune, am înțeles, dar daca nu se pricep...ce sa facem?!?! SA NU CUMVA SA IL DATI AFARA PE REDNIC, ATUNCI CHIAR VA IESI CEVA FOARTE URAT!!! JUCATORII SUNT DE VINA, NU ANTRENORII!
Desfăcute de urgență contractele lui Salomao, Grozav, Katsikas, Delorge, Olteanu, Grigore și Gomelt!!! Îl lucrează în mod evident pe Mircea Rednic. Afară cu ei!!!! Cum sa bati așa în ***. E excepțional Prunea, nu accepta *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Desfăcute de urgență contractele lui Salomao, Grozav, Katsikas, Delorge, Olteanu, Grigore și Gomelt!!! Îl lucrează în mod evident pe Mircea Rednic. Afară cu ei!!!! Cum sa bati așa în sictir. E excepțional Prunea, nu accepta rahaturile acestor psihopați!
Cum a sunat asta: Florine, mars odata acasa :)))
LA ANUL IN LIGA 2-A ,DINAMO VA RETROGRADA IN LIGA3-A,SI VA JUCA PENTRU PROMOVARE TOT CU CSIKSZEREDA,CARE VA URCA O TREAPTA !!!
da ma, daca vine prunea si se cearta cu toti conducatorii celorlate echipe, echipa o sa joace ca barcelona si o sa castigati toate meciurile cu 3-4 zero..:)doar suporterii dinamovisti pot gandi asa....:)
Ziua învinge noaptea? De aia lătrați, mai mereu, la lună??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.