Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
da ma, daca vine prunea si se cearta cu toti conducatorii celorlate echipe, echipa o sa joace ca barcelona si o sa castigati toate meciurile cu 3-4 zero..:)doar suporterii dinamovisti pot gandi asa....:)
Partea proastă e că și ceea ce s-a produs la centrul propriu e de groază! Nu știu cum au performat copiii ăștia la nivelul lor, dacă ajung la seniori absolut rudimentari. Ciobotariu, săracul, nu știe nimic. Doar numele și freza sunt de el. Fundaș central și nu știi să faci marcaj, tackling, săritură la cap, protejarea balonului. De ce te mai numești fotbalist?! Moldoveanu- atacant. Mic, ghebos- marchează un gol în play-out, își scoate tricoul și-l azvârle pe jos! Asta face el cu tricoul purtat de fotbaliști legendari ai României! După care, în fiece meci în care e introdus, e incapabil să nimerească poarta, uneori nici mingea! Ăsta-i viitorul lui Dinamo?! Cât despre Prunea, n-am încredere în el. E un șmecher de care scapi greu. Plus că nu-l văd înțelegându-se cu Rednic! Puriului nu-i place să lucreze în echipă. Dacă l-ai adus, lasă-l să lucreze în legea lui, rezultatele urmând să-l judece.
Iar ai baut tuica in loc de agheazma! Ai scris doua versuri lesinate, si vrei sa te aprecieze lumea. Deocamdata, situatia e nasoala la voi. Ce visezi tu, e ciuciu.
capitane, eu zic ca in mare parte e vina lui rednic. a venit la dinamo si a inceput sa imparta ironii in stanga si in dreapta. s-a legat de bratu, s-a legat de dica, de mm stoica, de niculescu...s-a luat de toti de parca era cel mai mare antrenor in viata. am spus intr-un comentariu ca o sa i se infunde, o sa pateasca ceva....si a luat-o de la czicksereda (nici nu stiu numele echipei). sa ne amintim ca niculescu la primul meci a eliminat o echipa de liga a 2-a, pe braila. cu bratu antrenor ati batut pe viitorul, egal cu Steaua. rednic nu a facut nimic decat s-a dat drept marele salvator. rednic are o mare parte de vina.
Mare dreptate ai , toti sunt praf si pulbere !
Ziua învinge noaptea? De aia lătrați, mai mereu, la lună??
l-au adus crezand ca daca seamana la figura cu De Bryune,joaca la fel ca el! Ghinion!
Ce să facă Prunea.Un îngâmfat plin de el.Cum să scoată el echipa din situația asta ?
Întreg fotbalul din Romania este la pământ, numai prezintă niciun interes.
Bine zis o echipa puternica , voi incercati intai sa devenita o echipa decenta...scapati de play out si dupa va puteti gandi cum sa deveniti puternici. Pana atunci va trebuie jucatori capabili sa va scoata din pasa asta nu conducatori sa dea din gura. S-a crezut ca Rednic o sa fie marele salvator ...acum e Prunea? Nu vedeti ca baietii aia nu stiu sa stea in ghete? Legenda spune ca Delorge bate si acum penalty-uri si inca n-a marcat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.