Alte știri din fotbal
Pleacă de la U Cluj 100%! E și pe placul lui Daniel Pancu
0
Chilipir pentru Dinamo! Suma pe care o plătește pentru primul transfer al verii
0
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
Știri din fotbal internațional
Marca: „E «nebun» să ajungă la Real Madrid, iar plecarea lui Guardiola îl poate ajuta”
0
Primele cuvinte ale lui Mikel Arteta după ce Arsenal a câștigat Premier League + Reacția lui Arsene Wenger
0
Cei 3 fotbaliști ceruți de Cristi Chivu la Inter » 100 de milioane de euro pentru jucătorii rivalelor
0
Arsenal, bucurie așteptată 22 de ani » Cum au petrecut fotbaliștii + Mii de fani în fața stadionului
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Detalii din dosarul proxeneților români care au forțat tinere cu probleme ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
100.000 de lei amendă pentru gunoiul care a fost aruncat la grămadă de ...
Libertatea
Astia nu inteleg pt ca nu vorbesc romaneste! Dar sa le spui ceva de mama sa vezi cum li se desclesteaza limba! Muresan si Paskany ar trebui sa demonstreze ca au echipa si sa se bata cu toti daca au sange in ei! Dar mereu sunt vinovati altii cand pierd! Sunt penibili cu fiecare esec pe care il sufera! Se scuza si ei in fata partidului care ia tinut in spate! Imi pare rau sa o spun dar astia 2 sunt doar niste porci ordinari! Dinamo a fost si va ramane Dinamo! Ei sunt doar niste trecatori prin fotbal ,,umflati'' la propriu si la figurat!
e si mama ta inclusa printre cele cu like
Cadu a fost eliminat pentru al doilea galben. Acest al doilea galben l-a luat pentru proteste conform regulamentului. Nu stiu ce ti se pare tie ca este nemeritat insa asta este. Apropo daca vrei sa vorbim de cele doua henturi ca sunt compensatorii sa iti spun asa. Daca la hentul vostru se dadea 11m asa cum era normal, dynamo marca si era 1-0 iar voi nu ati fi marcat pentru 0-1. Deci hentul ala nesemnalizat a fost cat 2 goluri. esti cefurist si este normal sa nu intelegi acest lucru. daca la preluarea dinamovistului se dadea hent atunci dinamo nu ar fi marcat. asta nu era o problema pentru ca oricum aveau 1-0 (in cazul in care se dadea din prima 11m corect la hentul vostru).
cele 2 henturi se egalizeaza Cadu eliminat ca si bonus in rest fault dur al lui pulhac la deac, talpa issaba, hent intentionat grigore tot nu a luat galben!!!!! Lasa demagogia ca nu tine la meciul asta!!!
Arpi scapa de stancioiu (portar de liga III e un mascarici nu e bun la nimic..............nu a facut fata nici in meci nici la penalty) hora, rada, trebuie exportati departe de CFR ca sunt amatori!!!!Mai bine jucam fara portar decat stancioiu care ne ingroapa in orice meci are ocazia!!!!!Arbitrul clar a fluierat pt dinamo cele 2 henturi se egalizeaza in rest cadu eliminat ca si bonus si joc dur al lui dinamo chiar si hent intentionat nesanctionat!!!
Bvo Dinamo! un meci frumos, o echipa tanara, frumoasa si cu un antrenor de perspectiva! Bvo Bonetti!
rusinica comentatorilor, care i-au confundat pe issa ba cu boubacar, tot meciul...................chiar daca pe listele cu numerele si numele erau trecuti gresit trebuiau sa vada; doar issa ba a jucat un an la gaz ce naiba
Eu sunt stelist dar trebuie sa recunosc caseara dinamo a jucat mult mai bine decat C.F.R. Daca cei de la C.F.R. incep sa dea vina pe arbitrii, o sa ajunga rau, cel mai bine ar fi sa aiba grija la jocul lor.
Si in 2010 a facut CFR eventul, dar protv-ul avea contract pentru supercupa cu FRF si a jucat supercupa cu locul 2. Amical sau nu e un trofeu foarte important. :p
Fratilor,lasati polemicele,dar in 2010 a jukat CFR cu Unirea Urziceni supercupa?Asta parca a fost in 2009,in 2010 nejucandu-se daca bine stiu,intrucat CFR a realizat eventul .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.