Comentarii (40)
theopalas
theopalas  •  01 Noiembrie 2012, 20:35
Postat de badeadorian pe 01 Noiembrie 2012, 20:32

Nu te cunosc nici eu . Cand am spus in virtutea etc. etc. am facut referire ca esti mai mereu primul pe paginile Rapidului ,cand au meci, si mai mereu postezi un " HAI X SAU Y " !! .

Pai nu tin cu echipele din Bucuresti si pana la urma fiecare are dreptul sa tina cu cine vrea. Nu ma afectezi cu nimic ca tii cu Braila... De exemplu aseara dupa meciul stelei eram cel mai fericit.

theopalas
theopalas  •  01 Noiembrie 2012, 20:33

GOOOOL !!!

badeadorian
badeadorian  •  01 Noiembrie 2012, 20:32
Postat de theopalas pe 01 Noiembrie 2012, 20:23

Nu te cunosc, nu iti sunt nici prieten, dar nici dusman. Dar daca noi fructificam marile ocazii din prima repriza puteam avea cel putin 4-0. Daca Braila intalnea alta echipa era altul scorul, adica mai mare cu siguranta. Avem prea multe balerine in echipa.

theopalas
theopalas  •  01 Noiembrie 2012, 20:23
Postat de badeadorian pe 01 Noiembrie 2012, 20:18

Hai ca au fost chiar 3 mari ocazii !!! La 1-0 !!! Oricum in virtutea bunei prietenii ce ne leaga iti spun din nou : Hai Braila . Chiar daca doar la .. baie . :))

badeadorian
badeadorian  •  01 Noiembrie 2012, 20:18
Postat de theopalas pe 01 Noiembrie 2012, 20:14

Au avut si brailenii 2 ocazii acolo...spre deosebire de noi care am avut multe, dar fiind mahmuri au ratat.

theopalas
theopalas  •  01 Noiembrie 2012, 20:14

badeadorian
badeadorian  •  01 Noiembrie 2012, 20:09

:)) ... A ratat Braila in dracii aia gri :))) ... acum deja sunt cu gandul la dusuri :))

badeadorian
badeadorian  •  01 Noiembrie 2012, 20:08

Jucand , partidele de fotbal au alta miza la televizor . Spre exemplu acum nu ma uitam la Otelul - Braila in cupa daca nu il aveam pus pe bilet . Simplu ... pui 5-10 lei pe 5-6 partide si apoi te uiti la ele cu alti "ochii" :)))) Crede-ma ca ... face toti banii !! Mai ales cand castigi !! :)))