dinamo_forever_77  •  12 Mai 2021, 11:54

RESPECT Anton!

catalin.palcu
catalin.palcu  •  12 Mai 2021, 07:55
Postat de parpalache pe 12 Mai 2021, 06:51

E,aici e aici!Sa nu cumva sa urmeze depresia- dupa meciul epuizant fizic si mental din semifinala Cupei si deziluzia ratarii calificarii!Timpul de recuperare-mai mult ca sigur-ca e scurt(Dinamo neavand „neamuri”la Liga),asa ca...ma astept doar la un egal cu Arges!Va fi mult mai greu cu Targoviste!

oboseala da , o sa fie un factor dar nu stim in ce masura. urmatorul meci e totusi duminica, e ceva timp de refacere. dar mai bine nu mai dadeam golul ala din minutul 89. depresie sau dezamagire nu are de ce sa fie ( poate pt Mihaiu) pt ca nu ne puneam noi chiar asa sperante in Cupa Romaniei. mai aveai si finala de Craiova, iar astia mereu joaca 110% contra noastra , plus ca noua ne lipseau si 4 jucatori. una alta e a 5a victorie consecutiva, i-am dominat, nu mai gresim in aparare , jocul nostru de atac are alt ritm si consistenta acum chiar daca nu da pe din afara la capitolul calitate. Astra nu au avut nicio ocazie clara in 120 de minute, adversarii nostri isi creeau 7-8 ocazii mari pe meci. sa comparam si cu meciul Astrei de la Medias unde aveau o ocazie mare la fiecare 5 minute ( in repriza a 2a , cat m-am uitat eu).