Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipele de start
1
Nu pleacă doar Alibec! Un integralist din meciul cu Dinamo Zagreb își poate căuta echipă: „Nu e de noi!”
1
Fostul arbitru din Liga 1 a cumpărat un hotel din România cu 3,5 milioane de euro » Cum arată complexul și unde este situat
0
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Fostul rapidist înscrie norocos în minutul 72
2
Știri din fotbal internațional
Ca la Polul Nord! Meci amânat în Turcia din cauza stratului de 40 de centimetri de zăpadă
0
Concluzia lui Fabio Capello după cinci luni din acest sezon: „Chivu a strâns deja mult grâu ca să facă pâine!”
0
Orașul în care echipa de fotbal dictează ritmul vieții: „E totul sau nimic! Stadionul te face să zbori”
0
Se întețește concurența în Serie A pentru Drăgușin! » Două cluburi de top încearcă acum un transfer definitiv
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
O picătură de fericire. Așteptăm ploaia.
Minti! Ieri seara pe stadion s-a facut apelul de seara, in direct la televizor, nominal, ca la armata, om cu om, cu nume si prenume. Intre cei 300 de spectatori numele tau n-a raspuns prezent la apel; deci ai chiulit! Sa-ti fie rusine; Armata (aia pe care n-ai facut-o si ai fentat-o de jmecher) te-a dat deja in ordin pe zi pe unitate pentru insubordonare si neindeplinirea regulamentelor si ordinelor militare...:-)))
pleaca prostule la Spartac
Gresit! Prefer ca FCSB sa fie Steaua aia pe care o recunoaste UEFA; in niciun caz aia pe care au facut-o Talpan si "onoratele instante" si care nu conteaza in fotbalul romanesc si european...! Intelegi ce zic?!?
Pai, ori iti place, ori suferi? Esti atat de disperat incat te contrazici singur:-) Sufera in continuare, ca nu te opresc eu... e dreptul tau:-))) Imi cer scuze, dar n-am ce sa-ti fac; te faci singur de ras aici, eu n-am nicio vina. Altfel, te asigur ca jignirile tale nu ma afecteaza absolut deloc; dimpotriva, ma distreaza. Eu sunt saptamana asta la Moieciu, cu intreaga familie si sunt fericit. Fiica-mea chiar s-a distrat copios cand i-am aratat ineptiile si injuraturile pe care mi le-ai adresat. Ea e australianca si s-a prapadit de ras... abia am oprit-o sa nu-ti raspunda neaos romaneste ce parere i-ai lasat... jalnic!!!
Ce ai mai vrea tu sa aveți problemele noastre dar FC fcsb sa fie Steaua! :-))) Insa … ghinion! :-)))
:)))))))))))))) o sa vezi si probleme, abia a inceput
Am fost ieri! Probleme!? :-)))
Am înțeles ca doar 6000 mii, din păcate! Era frumos încă 3000 de hunedoreni care sa înjure și blesteme FC fcsbul! :-)))
Îmi place la nebunie sa fac mișto de un pierzător bătrân, unul care deși a avut oportunități similare a ajuns sa minta ca are o mașina care nu exista doar doar intra și el in randul lumii. E jenant ca având zeci de diplome sa stai in Tineretului și sa ai o Honda parcata pe trotuar … :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.