Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
***? in primul rand toate echipele mari dupa ce au castigat campionatul joaca doar cu rezervele si isi odihnesc jucatori,bayern a pierdut cu 3-0 cu dortmund dupa ce a fost matematic campioana,jucand cu rezervele,cum este normal,liverpool a pierdut cu 4-0 cu city acum cateva zile. mai mult,cu alea 3 puncte sau fara alea 3 puncte viitorul oricum era salvata de la retrogradare. te-ai facut din nou de rusine. tu nu intelegi ca,ca sa fie blat trebuie sa aiba o anumita miza,cum a fost la vitan barzesti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai cum vine asta in campionat bate POLI si in cupa bate SEPSI alooo cooperativa chiar nu mai exista DNA
Ieshhhhhhi de aici! Ai vrea tu!:))
Becali are morcovu pana la frunze...
Sepsi are un joc prea solid sa retrogradeze, a fost in playoff anu trecut, esti ca noaptea boss
După care, fix următoarea etapă, alta bomba: finu' lu' finu' lu' Nașu, a cedat în Groapă cu 2-3!:)) Te faci că plouă? Nu tine!:)))
Fiti atenti ce va zic, ungurii vor castiga Cupa Romaniei si vor face misto de fc fcsb.
De ce nu are treabă, fiindcă "gioaca" cu fcsb?
In toată istoria de după 1990 cel mai oribil blat a fost intre finu si nasu,2-5!
Duminica ca fost un blat pe fata, la acel 3-1 pentru Iasi,iar Grozavu-care atunci bagase numai doi titulari-vrea acum sa le arunce praf in ochi celor de la Sf.Gheorghe, cu aceasta victorie inutila!De cand cu cooperativa Omenia,blaturile au ajuns ceva normal!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.