Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
E fiscalizat pe dracu, hai mai scuteste-ma , auzi corectitudinea lui Mustata :)). S-a facut naiba praf Peluza Nord, au ajuns sa ne domine Dinamo si Petrolul la propriile meciuri de acasa. Responsabilul?? Mustata impus acolo de Becali si toti oamenii lui. Nu ma face pe mine samantar, ca merg in peluza de 15 ani, daca atunci cand se vindeau biletele, se facea in paralel o cheta pt coregrafie, probabil dadeam bani, ca multi altii, si mai multi de 5 lei!!! Intre timp o sa astept mareata coregrafie de 15000 de euro.
:)))))))))))))))))))))
Prietene...nu mai abera. Singura problema care o are Steaua in ceea ce priveste galeria...e ca nu se organizeaza asa cum ar trebui, tinand cont de performantele clubului. Dar asta nu inseamna ca Steaua nu are galerie. Asta e...unii reusescs a se organizeze mai bine...altii mai putin bine...deznodamantul e acelasi...ne pish am pe toti rivalii!!!
Eu am ce am cu Mustata,ca sigur nu se baga 15.000 euro in coregrafie.....Pe de alta parte,mult mai bine asa,decat inainte cand se facea cheta si nu se declara nimic......asa macar exista un control,chiar daca teoretic ,al cheltuielilor.... Iar pe de alta parte,ai dreptate:nimeni nu e obligat sa mearga in peluza!!!!!!
Tata! Nu te obliga absolut nimeni sa mergi in P.N. Noi, suporterii din Nord am decis sa se bage acea taxa de 5 ron pentru galerie. Nu-ti convine, du-te in tribuna si mergi pe burta. Nu mai vorbiti voi prostii! Toti banii aia sunt fiscalizati si exista chitanta pentru orice leut din acei 5 ron. Poate ridicand pretul peste pretul normal la peluze, va imprastiem si pe voi samantarii care nu cantati prin peluza. Mars la Tribuna si mergi pe burta! Peluza nu este un loc pentru voi! In peluza se canta se aplauda, se raguseste si se SUPORTA PRETUL COREGRAFIILOR!
Hai sa fim seriosi! Cei care merg in peluze cunosc foarte bine de ce se percep acei 5 lei. De restul samantarilor nu ma intereseaza. Nu este nimeni obligat sau invitat sa vina in peluza si sa sparga seminte. Sa se duca in plm la tribune. Este urat din partea GSP-ului ca a scris acest articol mincinos, ignorand comunicatul ALSS/P.N oferit aseara in urma unui articol de acelasi tip din partea falimentarilor de la prosport. Acesti 5 ron se platesc de peste 12 luni, la orice bilet cumparat prin rezervare la Grand Arena, totul este transparent si absolut normal. Ziaristii astia ar trebui sa se intereseze putin inainte sa arunce ceva in media.
Sa va luam mamele la tavaleala de martisor si 8 martie pentru articolul asta mincinos! Nu Gheorghe Mustata a luat biletele pentru Steaua! Ele sunt in posesia ALSS si sunt comercializate de catre ALSS. Cat despre acei 5 lei in plus, SUNT PENTRU COREGRAFIE SI DEPLASARI! Orice suporter care este curios despre destinatia acelor 5 lei (orice suporter care cumpara si plateste 5 lei in +) poate sa ceara ALSS-ului un extras prin care se vede clar unde s-au dus acei bani. Ma intreb si eu de ce acesti mizerabili gazetari n-au citat si comunicatul P.N aparut pe site-ul oficial ieri. ://nord1995.ro/globul-de-cristal-sursa-de-informare-a-sport-ro/
dinule esti prost facut gramada :)))) cea mai frumoasa coregrafie vazuta vreodata pe un stadion din romania ,a fost anul trecut cand am celebrat titlul cu nr 24 .
Si cum nu e cazul, ciuciu coregrafie, asa ca mai boratura, stai jos si sujeo
In continuare....M.M.mustata!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.