Alte știri din fotbal
„Tricolorii”, mesaj special pentru Mircea Lucescu înaintea meciului cu Slovacia
0
Slovacia - România, meciul consolării » GOL ÎNCASAT în minutul 7! Bîrligea înscrie în propria poartă! Suntem dominați clar în prima repriză
36
Ciprian Marica, fără ocolişuri după ratarea calificării la Mondial: „FRF se va ascunde în spatele lui Hagi”
0
S-a terminat! FRF anunță plecarea lui Mircea Lucescu: „Să-i mulțumim!”
6
Știri din fotbal internațional
Barajele pentru Campionatul Mondial » GOL în Bosnia - Italia, Suedia - Polonia și Cehia - Danemarca
0
Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială » Gazdele joacă excelent și lovesc BARA în minutul 28!
0
Imagini dramatice! Selecționerul a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
una peste alta, se stie : FORZA DINAMO !
..)) si 4 offside inexistente..))
dinamo a fost oprita sistematic in R 1 de acel ydiot de tusier.
a fost penalty, fara doar si poate. sa fim corecti, daca mai putem...
in min 48, la 0-0, nu se da penalty. se facea 1-0 si incepea urgia. s-a facut 0-1, dupa 3 minute, la o faza dementa a portarului care trebuie sa dispara urgent din lotul lui dinamo, adica pacaliciul samoila. fortuna a mai palapit o data, si chiar si la 2-2 a mai profitat de o gafa a altui dement, fundasul duracel, dupa care, cei 3 titulari intrati intre timp au facut ordine deplina pe gazon si.. pe tabela. in special bilinski si gavrila.
Prostu satului dar penaltyul la Alexe nu l-ai vazut ???
nu,doar daca vrei tu e penalty ala,dar nu te mai forta,am vazut cum gandesti si-mi e de ajuns
Roscovane,la Sanmartean cu Petrolul a fost penalty?
daca pentru tine caderea lui chipciu e penalty imi dau seama cum arata celelalte penalty neacordate stelei
bine de cei saraci cu duhul... ca tine! cand nu ai creier, iti mesteci atza de la p000001a!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.