Comentarii (19)
1745flo  •  27 Februarie 2019, 22:01
Postat de redshow pe 27 Februarie 2019, 19:39

Ungurii mici caștiga acuma...cei mari in campionat

Nu esti bun de Mamă, omido!

dinamo_fan  •  27 Februarie 2019, 22:01
Postat de tonyys pe 27 Februarie 2019, 21:58

Ungurii intotdeuna se ajuta intre ei, era de asteptat ca sepsi se va da la o parte din fata cfr-ului si la fel o va face si in campionat.

era de asteptat sa spui o prostie.

tonyys  •  27 Februarie 2019, 21:58

Ungurii intotdeuna se ajuta intre ei, era de asteptat ca sepsi se va da la o parte din fata cfr-ului si la fel o va face si in campionat.

dinamo_fan  •  27 Februarie 2019, 21:31
Postat de Danut Ognean pe 27 Februarie 2019, 20:29

sepsii castiga in cupa si cfr are asigurate 6 puncte in playoff spre disperarea fcsb-eilor gigeii

tu chiar trebuie sa iesi prostul prostilor de pe fiecare articol, asa e ? nu ratezi nici unul fara sa lasi cateva aberatii. asta e scopul tau in viata.

chris_bu67  •  27 Februarie 2019, 20:54

în viitor vom avea în prima ligă nepăsareanației.ro. derbiul secuiesc ciuc-sepsi finanțat de la tisa,cu cântece ungurești în tribune și steaguri tricolore roșu-alb-verde,iar cine-i înjură e declarat șovin,asta ne-a profețit mama omida la ultima apariție--somn ușor,dragilor!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Carlos Mendoza  •  27 Februarie 2019, 20:51
Postat de Danut Ognean pe 27 Februarie 2019, 20:29

sepsii castiga in cupa si cfr are asigurate 6 puncte in playoff spre disperarea fcsb-eilor gigeii

E refreshing si pe alocuri minunat sa constati cat de clara poate fi mintea unui mardelean, atunci cand isi scrie unica idee in palma dis-de-dimineata.

Danut Ognean  •  27 Februarie 2019, 20:29

sepsii castiga in cupa si cfr are asigurate 6 puncte in playoff spre disperarea fcsb-eilor gigeii

mihaix  •  27 Februarie 2019, 19:50

Foarte tari astia de la Astra, joaca in Cupa si cu Dunarea si cu Sepsi in aceeasi zi! Tari astia de la gesepeu, cred ca de la copi peist vi se trage.

redshow  •  27 Februarie 2019, 19:39

Ungurii mici caștiga acuma...cei mari in campionat