Comentarii (19)
mioriticul  •  27 Februarie 2019, 22:44
Postat de tinn pe 27 Februarie 2019, 22:20

blat

Ji jist!

Carlos Mendoza  •  27 Februarie 2019, 20:51
Postat de Danut Ognean pe 27 Februarie 2019, 20:29

sepsii castiga in cupa si cfr are asigurate 6 puncte in playoff spre disperarea fcsb-eilor gigeii

E refreshing si pe alocuri minunat sa constati cat de clara poate fi mintea unui mardelean, atunci cand isi scrie unica idee in palma dis-de-dimineata.

1745flo  •  27 Februarie 2019, 22:01
Postat de redshow pe 27 Februarie 2019, 19:39

Ungurii mici caștiga acuma...cei mari in campionat

Nu esti bun de Mamă, omido!

Paul Hasas  •  28 Februarie 2019, 09:38
Postat de kingdon pe 28 Februarie 2019, 09:13

Evident, in ultima etapa CFR ul le da punctele sa intre in play off

Sunt deja calificați în play off, din fericire o echipă care va lupta cu adevărat în meciurile cu fcsb....sper ca botoșani sa nu faca figurație si play off ul sa se joace corect si din partea cfr.ului si din partea fcsb.ului

rocky2  •  27 Februarie 2019, 22:15

And the Event this year, goes to.... Cluj-Napoca City!;)

dinamo_fan  •  27 Februarie 2019, 22:01
Postat de tonyys pe 27 Februarie 2019, 21:58

Ungurii intotdeuna se ajuta intre ei, era de asteptat ca sepsi se va da la o parte din fata cfr-ului si la fel o va face si in campionat.

era de asteptat sa spui o prostie.

dinamo_fan  •  27 Februarie 2019, 21:31
Postat de Danut Ognean pe 27 Februarie 2019, 20:29

sepsii castiga in cupa si cfr are asigurate 6 puncte in playoff spre disperarea fcsb-eilor gigeii

tu chiar trebuie sa iesi prostul prostilor de pe fiecare articol, asa e ? nu ratezi nici unul fara sa lasi cateva aberatii. asta e scopul tau in viata.

mihaix  •  27 Februarie 2019, 19:50

Foarte tari astia de la Astra, joaca in Cupa si cu Dunarea si cu Sepsi in aceeasi zi! Tari astia de la gesepeu, cred ca de la copi peist vi se trage.

cj666  •  28 Februarie 2019, 11:14
Postat de Paul Hasas pe 28 Februarie 2019, 09:38

Sunt deja calificați în play off, din fericire o echipă care va lupta cu adevărat în meciurile cu fcsb....sper ca botoșani sa nu faca figurație si play off ul sa se joace corect si din partea cfr.ului si din partea fcsb.ului

Astra, botosani vor simula cu fecesebe.. doar craiova, sepsi si cfr vor juca serios.

catalin_cj  •  28 Februarie 2019, 10:33