Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Costel Gâlcă, după victoria la scor de neprezentare cu Hermannstadt: „Gazonul se rupea”
0
Constantin Grameni, declarația serii după „bijuteria” din meciul cu Hermannstadt: „Suporterii români de tastatură nu au cum să mai spună asta”
0
Turcul care nu concepe că Mircea Lucescu va rata meciul de la Istanbul din 26 martie: „A făcut mereu salată bună picurând sos de calitate”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
0
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Catalanii au deschis scorul în minutul 39
0
Prima ocazie în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cătălin Botezatu a fost jefuit la Londra de un ceas rar Richard Mille, care ...
Libertatea
Iata ca s-a adeverit...sunteti pe jumatate in B... duminica gata, incepeti pregatirea pentru matineu!.))))))
Iata ca s-a adeverit...sunteti pe jumatate in B... duminica gata, incepeti pregatirea pentru matineu!.))))))
Ciubotariu a gresit echipa si schimbarile. Trebuia sa-l bage pe Avram titular sau macar la pauza si dadea Voluntari 4 goluri din offside.
Sunt supărat ca prostii mei ca și prostii tai au dat cu piciorul șansei de a juca o finala. Noi de campionat, voi de cupa. Cui crezi ca i pasa maine de Tamas de la Voluntari?? Dar de Bancu sau de Tănase o sa se vorbească toată vara. Asta e. Anul viitor avem șansa de a juca din nou pentru trofee. Apropo...știi cine nu are șansa asta? CSA! :)))))
Băi, nu știu de ce vă supărați voi fecesebiștii, când se știe că locul 2 e al vostru... Noi craiovenii suntem supărați, fiindcă toate laudele ce se aduc celor (rotunjit) 2000 de suporteri covăsneni, sunt mult peste cele ce le-ar fi adus presa dâmbovițeană unui stadion plin de olteni... Mare păcat, Cupa trebuia să fie a Craiovei...
Respect Tamaș!
iOi Istenem,Istenem batut la ei ungurii de sarit capacele))))chiar daca ierau sudate))
Ciobetele, fanii lui (sa fim seriosi, sunt ai lui pe persoana fizica, n-au treaba cu Steaua) si desigur postacii AU ARATAT IN SEARA ASTA CAT SUNT DE PATRIOTI. Nu ca se indoia cineva, dar oricum, e bine ca au cazut mastile :))
Presimt ca iarăși veți avea insomnii))
Eh...E supărat și el. Normal ca ne am bucurat ca au pierdut. Dar care e treaba? D aia nu au câștigat ei cupa? Ca le am ținut noi ghinion? Au avut o strategie proasta. Și au asumat și cu asta basta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.