Alte știri din fotbal
FC Argeș - Rapid, duel între codașele play-off-ului » Start de meci
1
Daniel Pancu, o nouă reacție după ce Varga l-a făcut „nesimțit”: „Nu vin de pe stradă”
0
Finală pentru locul 3: la ce capitole excelează „câinii”, cu ce impresionează „feroviarii” din Gruia
0
Suporterii Craiovei au răbufnit împotriva lui Aurel Țicleanu: „Când mergea gratis pe banii Craiovei la Leipzig nu mai era așa vehement”
1
Știri din fotbal internațional
Reacție categorică în Spania: „Revenirea lui Mourinho la Real Madrid ar fi o surpriză”
0
I-a înfuriat pe ultrași și a ajuns sub protecția poliției
0
Ce posta Alvaro Arbeloa despre Kylian Mbappe în 2018 » Cu ce personaj îl compara
0
150 de milioane de euro pentru un Inter de top în Liga Campionilor » Cei trei titulari pe care-i vrea Cristi Chivu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
1
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cât valorează mașina ta după 5 ani. Unele modele pierd peste jumătate din ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
ce tonii pietria abereaza asta pe aici , cine este acest pietria ? managerul este in toti si in toate , se stie cine este sefu ...asa ca treceti la troita si va tavaliti putin pi jos *** (*** )...vorba ciobanului infractor dovedit , hahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahaah!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcsb bate lejer, să pleznească de necaz antiromânii !
Urez de acum mult ghinion clonei becalifere -hajra Sepsi !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sper sa ia Sepși
E greu de crezut ca echipa lui becali va scapa aceasta oportunitate . Au trupa sub a craiova sau cfr dar peste sepsi. Oricum hajra sepsi!
Forza STEAUA !
STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. faceti-ne campionii cupei,singura echipa ce o sa inceapa din turul 2 e.l.
esti consternat ***. este cea mai corecta finala din ultimi 100 de ani in Romania,ambele echipe trecand de semifinala in dubla mansa. apropo,fulop de la sepsi are doua cartonase galbene in cupa si tot o sa joace maine titular,deci ghinion,sepsi de 2 ori nu respecta regula. ha ha ha. ce prostalu esti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce jpaca pirlitii astia Finala Cupei. ? De ce nu se respecta regulamentele,pentru ce sunt facute. ?Unde ne aflam si de ce se protejeaza mereu echipa lui ***? Chiar nu mai exisra respect pentru restul competitoarelor si pentru competitie? Si in campionat acelasi proceduri de ajutoare sistematice soar pentru FCSB. Sunt consternat caci nu se mai termina odata cu ajutoarele de culise?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.