Postat de manty_one pe 20 Mai 2022, 03:46

Cred ca voi dupa 2-0 pentru U din seara asta.

rocky5
rocky5  •  21 Mai 2022, 11:09
Postat de albastrualb pe 20 Mai 2022, 11:09

Domnule Ciubotariu, faptul ca ati jucat pe bune cu FCSB , ducand titlul CFR-ului ( unde joaca fiul Dvs ) , e de apreciat; problema e ca nu e dublat de castigarea Cupei Romaniei. O cupa in palmaresul Dvs insemna mult, putea fi singura Cupa din calitatea de antrenor. Lumea din Voluntari si-l va aminti cu mare placere pe Cladiu Niculescu, pt cupa din 2017, Pe dvs nu . Nu-si va aminti nimeni un looser

Care problemă? Era obligatoriu să câștige și cupa? S-a dovedit ca Sepsi are echipă mai bună ca fcsbee, asa ca problemă este doar in capul frustraților gigisti!

alenb
alenb  •  20 Mai 2022, 22:49
Postat de piramidon pe 20 Mai 2022, 18:59

diferenta a fost facuta de tusieri !!! In ambele meciuri !!!!

Aici a fost ghinionul FCSBului, 2 faze la centimetri, ambele gresite de tusieri. Care tusieri nu pot fi banuiti acuzati de rea intentie. De fapt un offiside a fost vital, cel cu Voluntari, daca era semnalizat exista finals de la Buzau. Al doilea era la inceputul meciului, Cluj putea insista in continuare si face 1-0 pana la pauza, vezj aici si cazul finalei Cupei unde lui Stefanescu i s-a anulat gol si a inscris imediat dupa aia altul.

piramidon
piramidon  •  20 Mai 2022, 18:59
Postat de alenb pe 20 Mai 2022, 11:10

Eu n-am spus ca e legal si normal, am zis doar ca se practica. Nu stiu dc tot insisti, nu cred ca Voluntari s-a straduit mai mult decat s-a straduit Craiova o zi mai tarziu la Cluj ( nu le-a iesit) sau decat s-a straduit retrogradata Otelul Galati la Tg Mures in 2015 cand a trimis titlul la Pipera.

Postat de 1948forever pe 20 Mai 2022, 09:21

data viitoare sa aveti grija de unde luati prime, ca uite ce se intampla, ati ratat trfoeu, dar ati facut egal cu steaua. prea multa bucurie la un egal care nu conta pentru nimic.

ati ratat trofeul,academiciene,trofeul cu l la sfarsit deoarece e articol hotarat.nu-ti zic nimic de eroarea de tastare(trfoeu)fiindca i se poate intampla oricui.

magic4ever
magic4ever  •  20 Mai 2022, 12:13

Respect Ciobotariu pentru ca ai coloana si nu ai facut jocurile celor de la FCSB! Sper sa vina un patron cu bani la Dinamo si sa te intorci acasa sa reconstruiesti echipa!

fantasma
fantasma  •  20 Mai 2022, 11:34
Postat de alenb pe 20 Mai 2022, 11:06

Analiza GSP este relativa, de ex la FCSB- UTA 2-1 ei zic ca FCSB a castigat 2 pcte (cu arbitrii) dar in realitate daca excludem cele 2 penaltyuri gratis rezulta ca au castigat chiar 3 pcte. La FCSB- FCU Craiova 2-2 zic ca nu a primit FCSB nu stiu ce penalty in prelungiri, dar de fapt FCSB chiar a primit penalty in prelungiri din care a egalat, asa ca se intelege ca trebuia sa primeasca un al doilea penalty in minutele de prelungiri? Eu ma uit la fotbal de mult, dar ca o echipa sa primeasca 2 penaltyuri in cele 3-4 minute de prelungiri chiar n-am pomenit, deci nu poti sa zici sub nici o forma ca a pierdut FCSB 2 pcte din cauza arbitrilor.

Justificarea frustrărilor din ultimii șapte ani prin aducerea în discuție a unor analize mai mult sau mai puțin subiective, este o metodă promovată insistent de către unii susținători ai celebrei echipe din Berceni. Mereu au fost cei mai buni, tineri și frumoși dar la sfârșit au terminat pe locul doi! Continuați, de-abia ne-am obișnuit.