Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Știu că nu mai prinzi numa moliciuni, ăia cu tăria preferăm cu 20 de ani mai tinere ca tine :))
Mona Lisa, te știe tot saitu te beiutoare de strecurată prin pită. Crezi că nu știm genu de caz patologic care zice de alții care are hibele ei? Inculto cu 20 de cuvinte în vocabular. Vezi-ți de clona care numai amicale joacă, ar putea să mute meciurile pe terenul de antrenament.
Da mă știu ca pt tine orice e slab, asta e, nu tuturor ne place tăria ca ție! :-)))
Asta cu castigarea campionatului cu ajutor e doar un pretext pentru cativa hateri de pe aici. Nimeni din Superliga nu a contestat modul in care a castigat FCSB campionatul, ba mai mult chiar au recunoscut superioritatea... De credibilitatea voastra nu are rost sa dicutam pentru ca nu ai ce sa discuti despre nimic. Cat despre umilinta:) pai mai mare umilinta decat sa vezi cum echipa care vezi doamne va furat identitatea umple stadionul, ba mai depasesc si recordul de asistenta:))). Numai in pielea voastra sa nu fiti.
Slab Mona Lisa. Mai încearcă, deja te râd și curcile :))
Ni mă la el, răsuflată nu be! :-)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai au cupa liceelor sau cupa satelor daca îi lasa sa se inscrie acolo, daca nu meciuri amicale tot sezonul, asta inseamna sa fi mafiot sa toci banii statului pe chipirlii si motorete, sa îi plateasca talpan pe astia tot sezonul ca lui îi trebe fotbal in Ghencea
Și asta-i răsuflată. Mai trage odată, să ne mai râdem, incultura vă face clovni :)))))
csa csa spre C noi vrem!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.