Alte știri din fotbal
„Brazilianul” lui Dinamo, cel mult rezervă la Istanbul! Cine e favorit să fie titular în barajul Turcia - România
0
„Să-l accidentăm pe ăsta” » Sorin Cârțu contraatacă după ce Dinamo a devenit lider
0
În timp ce tatăl lui triumfa la Sibiu, fiul lui Kopic, Vito, făcea spectacol în Belgia
1
Universitatea Craiova vs FC Botoșani, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile +cote
0
Știri din fotbal internațional
PSV - NAC Breda, meci aparent facil pentru Dennis Man și liderul din Olanda
0
Laurențiu Reghecampf, rezultat mare în Liga Campionilor Africii
0
Napoli anunță primul transfer din 2026 » Achiziția de 20 de milioane € va fi în lotul pentru derby-ul cu Juventus
0
Pep Guardiola a numit cea mai bună echipă din lume la început de 2026: „Vedeți ce face”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Chiar nimeni nu realizeaza ca in toata desfasurarea de anul acesta a Cupei Romaniei s-a facut o eroare foarte mare inca de la inceput: Poli TTimisoara NU AVEA CE SA CAUTE IN URNA C sau in alte urne alaturi de echipe ce joaca de o vesnicie in ligi inferioare. Fiind vice-campioana, trebuia sa fie in urnele favoritelor. Asta a fost o alta magarie marca SANDU / Stan / FRF. Dar chiar si asa, Poli va tine capul sus, indiferent de rezultatele meciurilor, pentru ca Poli a fost mereu o echipa fair-play. De suporteri nu mai are rost sa amintesc, o tara intreaga ii cunoaste.
de ce nu poate,vom canta la acest meci DEMISIA LUI mircea sandu si a lui dragomir,nu ptr iancu ci ptr binele fotbalului din romanica ,forza POLI TIMISOARA& UNIVERSITATEA CRAIOVA
:))) Ce prost esti! Cand ne-ati batut ultima oara?!! Hai vreau sa aud:))
Suuper steaua.....sa vedem cine isi mai da demisia dupa meciu cu POli....:))..Poate vine Preafericitu Teoctist antrenor ...si o face campioana :)))
Auzi mai bozgore ...you are shitten :) ...prefer sa fiu de 10 ori locul 2 si sa pierd finala cupei furat pe fata de arbitrul CFR-ului decat sa ma laud ca am castigat campionate si cupe cand echipa mea nu e decat o adunatura de macelari si dezamageste in fiecare meci cand nu e ajutata de "sus". Sieg heil
Doare adevarul ha? Of course does..you are welcome! My pleasure!
Ce glumet esti in dimineata asta!:)))))))))))))) Nu stiu cum spui poti scoate aberatiile astea,prin ce intelegi tu stimate a fi "peste" ? Clasarea tot timpul pe locul 2-3 intr un campionat si accederea pana in actul final a cupei??! Hai ca asta a fost buna!
pe cine incercam noi sa intimidam?suntem o echipa MARE acum doar cu numele, am ramas doar cu titlul de vicecampioana romaniei, iar in momentul de fata suntem intr-o situatie dificila cu cearta dintre iancu si autoritatile...iancu e hotarat sa mai vanda jucatori, va fi dureros sa-i vedem pe nikolic si bourceanu in tricoul ros-albastru la TIMISOARA...sansele sunt mici
Oricum iti inteleg frustrarea! De 4-5 ani Poli a fost mereu peste CFR! Deja devenisem un complex pentru voi,nu reuseati sa ne bateti!
Si pe mata sa o umilim un pic! O aduci prin Timisoara?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.