Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Si daca se desfinnteaza FCSB voi csa ce castigati? Nimic. Ca sa urcati in ligile superioare trebuie sa promovati si asta nu e posibil pt ca o "furati" iar, ba de la FC Asfalt (tot respectul pentru ei!) ba de la alte echipe care lupta la promovare. Unde mI pui ca stapanii vostrii, psd, pierd guvernarea in curand....... Greu sa fii izmenar si sa ramai tot timpul in L4. Si tot subfinantare pt marii peluzarii, doar 10% din cat le dadea ciobanul, mai ales cand e mai scump sa fii verde
***, numele se mai schimba, pe nevasta-ta o chema altfel inainte de casatorie (***). La capitolul suportri as zice sa o lasi balta, e doar un grup de mercenari care l-au lins pe cioban ani la rand pt favoruri (bilete, deplasari, bani de coregrafii "verzi", etc) sa ca puteti sa va spuneti mrcenari ju suporteri.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi cu cine jucati ratzilor? Aaaaa, nu v-ati calificat? Pai e normal, sunteti niste amatori din liga4! Chiar daca aveti bani mai multi decat echipe din L2. Unde mai pui ca sunt si de la bugetul de stat! Ca doar nu o sa "cotizeze" peluzarii sud care erau obisnuiti sa primeasca de la cioban bilete, deplasari si bani (investiti cu cap in vegetale ierbicoase). Liga 4 FOREVER scrie pe voi. Ups, am uitat, a schimbat Asociatia regulile pentru voi (a doua oara, dupa ce v-ti infiintat direct in L4 nu ca toti amaratii din L5, doar voi sunteti speciali, sunteti echipa psd. Pacat ca infiintasera deja o echipa in L2, altfel va avantajau pe voi, asa e doar sora voastra mai mare, csu....).
CFR si Botosani nu erau ambele in urna 1? Cum au picat impreuna?!
În condițiile astea (CFR - Botoșani în primul tur) nu mai are sens să faci trageri la sorți în cupă cu capi de serie. Mai bine ca în Anglia unde se pun toate echipele în urnă și se împerechează câte două fără nici o direcționare. Așa are fiecare șansa lui, până la urmă, și poți avea în primul tur un Manchester City - Arsenal (să zicem) dar și dueluri între echipe din ligile a 3-a și a 4-a. Și orice echipă are 'bastonul de mareșal' în 'raniță'.
Fcînb nu are noroc! Gigi e sforar ticălos....
Respect favorizant, metre! :)))
a avut dreptate bursucul cand a sugerat ca fcfcsb are noroc porcesc la tragerile la sorti...:)
asta e regulamentul, performanta trebuie rasplatita..:)
Mda. O echipă de ligă a treia sau a patra, care ajunge conjunctural într-o fază superioară, într-o singură ediție, poate fi cap de serie în ediția următoare. Am priceput!:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.