Alte știri din fotbal
250 de meciuri pentru Mihai Roman la duelul cu Universitatea Craiova: „Am avut cumpene, dar Dumnezeu m-a ajutat!”
0
Antrenorul Petrolului contraatacă: „Am citit ziarele, m-am uitat la TV, toți ziceau asta despre noi!”
0
Mai „diabolici” decât Gigi Becali! Măsura disperată ordonată de șefii MApN pentru a neutraliza furia ultrașilor Stelei
0
Craiova a cerut, Voluntariul a spus „NU!”
0
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi și-a aflat sancțiunea, după ce a pălmuit un adversar
0
2,5 milioane de euro pentru transferul lui Ianis Stoica
0
Transferul lui Chivu, atacat de fostul lui manager: „M-a dezamăgit mult!”
0
S-a întors în România îngrozit de ce a trăit în Cecenia: „A intrat cu un cuțit și l-au împușcat de sus, cu luneta”
0
Lifestyle
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
0
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
19
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Cristi Danileț, ironizează motivarea CCR în cazul „amendamentului Fritz”: ...
Libertatea
Doi salvamari au scos din mare un fragment de dronă la Năvodari, în preajma ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cinci directori de colegii naționale critică vehement examenul separat de ...
Libertatea
Suporteri ceferisti la meci? Unde i-ati vazut? Ati auzit macar o scandare? Eu, nu...
Gelu ai grija ca antonimul pt greu nu este PUTIN :)) asa ca lasa comentariile acide...
Si pana la urma, in ce minut s-a marcat golul asta? Nu inteleg din context... profesionista relatarea...
NU INTELEG SENSUL ACESTUI "S-A CHINUIT", NU AU REUSIT SA TREACA DE MIJLOCUL TERENULUI?, AU CAZUT FIZIC?, AU FOST FOARTE PRESATI?, NU AU AVUT OCAZII DE GOL? aSTA INTELEG PRIN CHINUIT, SORTITI DE GHINION INTELEG CAND TRAGI LA POARTA SI MAI INTALNESTI PORTAR, BARA, SI NU-TI IESE LA FINALIZARE CAND ADUCI MINGEA IN FATA PORTII. dOMNULE JURNALIST, DVS CE INTELEGETI PRIN "CHINUIT"?
CFR si-a facut din nou norma la... bare!!
Pentru atotstiutorii. Te poti chinui si putin dupa care sa-ti iasa jocul fara probleme. Asa ziaristul are dreptate cind spune ca CFR s-a chinuit din greu pentru ca a alergat tot meciul dupa victorie
prostanacule, pe tine te chinuie talentul rau de tot
Cred ca sportul se chinuia cu faulturi, sa nu primeasca gol.Era anbitie mare din parte lor dar echipa mai buna sa vazut pe teren.Acum stiu ca nu e sinpatic cfr pentru multa lume, dar un ziarist trebuie sa fie obiectiv si in Romania, si in domeniul sportului.Din cauza deformari realitati suntem in toate domeniile ultimi din europa.
la ce meci te-ai uitat viorele....... sigur ai vazut meciul sau erai la dictare la ioanitoaia......din ardeal se vede altfel , ce sa faci e mai la vest
ba nu este adevarat dacaaveaqu mai mult noroc studentii ii executau pe CFR-isti care au crezut ca Sportul e o echipa de doi bani...Din pacate le lipseste increderea studentilor si asta e numai din cauza lui Siman si alui Dragomir care i-au furat pe fata in 2006,daca nu erau retrogradati atunci pe nemerit astazi ei jucau cel putin in cupa UEFA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.