Comentarii (18)
749913671784643
Razvan Marcel  •  05 Martie 2021, 12:26

Am văzut meciul,simulări la cei de la Viitorul Pandurii.Penalty,elimnare pt ei intai ,etc.Cred ca nu ar mai trebui delegat acest arbitru o perioada.

traian_v
traian_v  •  04 Martie 2021, 17:51
Postat de magic4ever pe 04 Martie 2021, 12:47

Penalty si eliminare...arbitrul asta trebuie suspendat cel putin 5 etape,a viciat rezultatul final si a decis echipa calificata in semifinale!

Nu se va intampla nici una nici alta. Tot CCA si FRF sunt captusite de prajituri de cofetarie de la domnul "Prajitura". Si fiindca prajiturile se pot strica, cateva teancuri de euroi nu strica.

ijohn
ijohn  •  04 Martie 2021, 15:32

fundasul a sarit la cap si a fost lovit cu cotul in abdomen/burta de catre atacant....inainte de toate imaginile astea ale voastre. Deci cotul "aplicat" este datorita faptului ca atunci cand iei o lovitura in abdomen/burta instinctul te face sa strangi mainile, sa te tii de abdomen. Mai ales ca atacantul a ales sa nu joace corect, sa nu sara, sa nu se bage la minge...fundasul a cazut peste el dupa ce a lovit mingea si dupa ce a fost lovit. Deci daca tu alegi sa nu te bagi la o minge, adversarul loveste mingea, o degajeaza.... si in cadere te loveste....vrei penalty? Absurd. Asa ca jucati fotbal, singura sansa.

ionica007
ionica007  •  04 Martie 2021, 15:30
Postat de amicu pe 04 Martie 2021, 13:33

Sa ne zică cei de la U Cluj Napoca cum au câștigat în ultima etapă de campionat. Într-un meci in care se arată 4minute de prelungiri, ei egalează in minutul 95 și se fluieră finalul.

Sa ne zica ''cui''?! Chiar crezi ca cineva coboara la nivelul ''vostru'' pentru a va explica o banalitate?!... Imi pare rau ca ''silvio'' a coborat pana acolo, sper sa scape din *** aia fara daune sau alte betesuguri...:)...

roja_azul76
roja_azul76  •  04 Martie 2021, 13:51
Postat de Silvio pe 04 Martie 2021, 13:34

Aparent, da.. :)))) Pai se batea cu pumnul in piept ca nu e dinamovist, striga pe aici "Dinamo - Da si mie - Bucuresti", si alte comentarii negative la adresa dinamovistilor.. doar sa para ceva ce nu este? :))))

S-a mai scapat si cu alte ocazii. Cel putin nu s-a prezentat in toata splendoarea pe facebook-ul Parmei, asa cum a facut-o shezarica lehaci..nebraska..hitman222....:)))))))))))))))))

Silvio
Silvio  •  04 Martie 2021, 13:38

A fost prelungita partida pentru un corner, executat la 94:25.. probabil a mai lasat 30 de secunde in plus, pentru ca au fost trageri de timp in acele 4 minute de prelungiri.. de Steaua cu Napoli ce sa mai zicem, atunci cand s-au acordat 4 minute de prelungire si italienii au egalat la 96:59, deci inca 3 minute in plus? :)))

Silvio
Silvio  •  04 Martie 2021, 13:34
Postat de roja_azul76 pe 04 Martie 2021, 13:30

Poison este dinamovist, silvica! Tu acum ai aflat?:))

amicu
amicu  •  04 Martie 2021, 13:33

roja_azul76
roja_azul76  •  04 Martie 2021, 13:30
Postat de Silvio pe 04 Martie 2021, 13:20

Voi? Care voi, Dinamo? Te-ai dat de gol, vopsitule. :)))))

iopanet
iopanet  •  04 Martie 2021, 13:23
Postat de albastru.palmat pe 04 Martie 2021, 12:29

Tot arbitrajul romanesc e corupt la maxim! Sunt meciuri in çare faulturile de jos se dau toate numai intr-o singura directie! Am numarat intr-un meci 23 de faulturi neacordate lui fabrinni! A obtinut cu greu doar 2 faulturi, dar numai in zona neutra , iar de 4 ori arbitrul a dat, culmea, fault la fabrinni, desi el avea mingea iar fundasii l-au luat cu fulgi cu tot! Cui sa te plangi!? Lui deaconu? Lui radu petrescu?

Ai dreptate, dar exemplul lui Fabrinni nu e tocmai concludent. E un jucator pe care il doboara vantul daca sufla un pic mai tare, nu-i poti da tot timpul fault...