Comentarii (18)
cornelconasu  •  04 Mai 2020, 11:18
Postat de valdino pe 04 Mai 2020, 10:53

Acum e bune, s-a gandit cineva ca, Dinamo, asa varza cum e, o sa-i dea cu terenul in cap celor bogati si meseriasi de la Fcfcsb ? Raspunsul e de 1000 pct !

O tot face de niște ani !!!

valdino  •  04 Mai 2020, 10:53
Postat de ares.123 pe 04 Mai 2020, 09:18

Pe bune acum...s-a gandit cineva la modul serios ca dinamo, la cat de varza e, ar putea castiga cupa ???

Acum e bune, s-a gandit cineva ca, Dinamo, asa varza cum e, o sa-i dea cu terenul in cap celor bogati si meseriasi de la Fcfcsb ? Raspunsul e de 1000 pct !

valdino  •  04 Mai 2020, 10:49

Alt articol din ciclul DACA..Daca nu se mai joaca meciurile din cupa, Daca Dinamo castiga cupa, Daca Dinamo ia licenta ptr Europa...Apropo, parca ati spus ca licenta ptr Europa se obtine pana pe 30 aprilie ?S-a schimbat modificarea ?

pol1tehnicaiasi  •  04 Mai 2020, 09:58
Postat de cornelconasu pe 04 Mai 2020, 09:54

În primul rând sunt niște recomandări și dacă se continuă campionatul nu văd de ce nu s-ar juca și trei meciuri în cupă ! Apoi tot spuneți...”lovitură pentru Dinamo..”, când de fapt ne flăm în semifinale ! Este o lovitură pentru toate patru care vroiau trofeul și apoi participarea în EL care pentru oricare ar fi scurtă !

Exact.

cornelconasu  •  04 Mai 2020, 09:54

În primul rând sunt niște recomandări și dacă se continuă campionatul nu văd de ce nu s-ar juca și trei meciuri în cupă ! Apoi tot spuneți...”lovitură pentru Dinamo..”, când de fapt ne flăm în semifinale ! Este o lovitură pentru toate patru care vroiau trofeul și apoi participarea în EL care pentru oricare ar fi scurtă !

ares.123  •  04 Mai 2020, 09:18

Pe bune acum...s-a gandit cineva la modul serios ca dinamo, la cat de varza e, ar putea castiga cupa ???

Alice Popa  •  04 Mai 2020, 09:07

E lovitura - mai mica, e drept - si pentru FCSB. Castigarea Cupei i-ar permite sa intre mai tarziu in Europa League.

fibra  •  04 Mai 2020, 08:59

Adevarul ca Dinamo la cat de valoroasa este si ce conducere perfecta are,chiar ar merita sa joace in UEL.