Comentarii (18)
ciollo  •  04 Mai 2020, 16:28
Postat de skins_berceni pe 04 Mai 2020, 15:51

Fii cuminte, pentru Steaua dinamo nu a fost niciodata o amenintare, meciurile cu voi erau tratate la fel ca si oricare meci din campionat cu echipele mai slabe.

Da-ti repede doua palme si du-te si te culca!... Te culca in stana pe care o divinizezi.

skins_berceni  •  04 Mai 2020, 15:51
Postat de 22cea pe 04 Mai 2020, 15:49

Va batem pe unde va prindem de cativa ani asa ca pliscu' mic !!!

Fii cuminte, pentru Steaua dinamo nu a fost niciodata o amenintare, meciurile cu voi erau tratate la fel ca si oricare meci din campionat cu echipele mai slabe.

22cea  •  04 Mai 2020, 15:49
Postat de ares.123 pe 04 Mai 2020, 09:18

Pe bune acum...s-a gandit cineva la modul serios ca dinamo, la cat de varza e, ar putea castiga cupa ???

Va batem pe unde va prindem de cativa ani asa ca pliscu' mic !!!

Nicolae Grecu  •  04 Mai 2020, 13:16

Supermega lovitură pentru Dinamo. Și supermega titlu. Pentru Sepsi și Poli nu e lovitură

Octavian Stamate  •  04 Mai 2020, 13:08

Bineînţeles, numai ştiri negative. Lovitură pentru Dinamo dacă ... Distrugeţi Dinamo, domnilor, dacă asta vreţi. Distrugeţi Steaua, distrugeţi fotbalul românesc. Aceeaşi dimensiune antiromânească a articolelor. Când citesc gsp.ro parcă nu mă aflu în România!

fara_penali_in_fotbal  •  04 Mai 2020, 12:15

Teoretic ar fi mai ușor să termini Cupa, iar ca și clasament final să fie dat cel din sezonul regulat. Asa ar fi cel mai bine.

valdino  •  04 Mai 2020, 11:53
Postat de ares.123 pe 04 Mai 2020, 11:33

Da ma, scuze...de fapt Europa o sa ii ia maretei echipe falimentare posibilitatea de a castiga EL...multumit ? Valoarea unei echipe nu este data de un meci, la un moment dat, ci de un parcurs. Si FCSB a castigat un meci cu Chelsea...si ?

Ai cotit ca la Ploiesti, bine, fiind fecesebist e de inteles..Apropo, era vorba daca ne putem gandi..:)

ares.123  •  04 Mai 2020, 11:35
Postat de latin.kingdom.of.jerusalem pe 04 Mai 2020, 11:18

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ares.123  •  04 Mai 2020, 11:33
Postat de valdino pe 04 Mai 2020, 10:53

Acum e bune, s-a gandit cineva ca, Dinamo, asa varza cum e, o sa-i dea cu terenul in cap celor bogati si meseriasi de la Fcfcsb ? Raspunsul e de 1000 pct !

Da ma, scuze...de fapt Europa o sa ii ia maretei echipe falimentare posibilitatea de a castiga EL...multumit ? Valoarea unei echipe nu este data de un meci, la un moment dat, ci de un parcurs. Si FCSB a castigat un meci cu Chelsea...si ?

latin.kingdom.of.jerusalem  •  04 Mai 2020, 11:18
Postat de ares.123 pe 04 Mai 2020, 09:18

Pe bune acum...s-a gandit cineva la modul serios ca dinamo, la cat de varza e, ar putea castiga cupa ???

***