Alte știri din fotbal
Daniel Pancu are de luat deja o primă decizie la Rapid
0
Dinamo la cota 2.400! Cu cine au avut „câinii” cele mai multe victorii din Liga 1
0
Edi Iordănescu, asaltat de CFR Cluj după plecarea lui Pancu! » Răspunsul ferm al antrenorului + salariu record pentru Superligă
1
Șelimbăr rămâne în Liga 2! » CS Dinamo retrogradează după primul sezon în eșalonul secund
2
Știri din fotbal internațional
Bruno Fernandes, desemnat cel mai bun jucător al sezonului din Premier League
0
Forbes a actualizat Topul 50 al câștigurilor sportivilor » Cine este liderul din 2025 + Patru fotbaliști în primii 20!
0
Candidatura lui Florentino Perez la președinția Real Madrid, validată
0
Au furat bara porții rivalilor și au dus-o în tribună! Scene incredibile la barajul pentru promovare
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
6 morți și 39 de răniți: Vladimir Putin promite să se răzbune și acuză ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Titlul sau articolul nu sint bune,una din doua.In titlu scrieti ca stelistii se amuza si in articol spuneti ca cel care s-a amuzat e jucator la fcsb.E groasa ceatza la gsp.Ca si cum as spune ziaristii Prosport sint angajatii Gazetei sporturilor.Voi intelegeti ceva?Noi nu!
bai rusescule, recunosti cuvintele astea? "acest trofeu, e pt losers" Daca vorbea altu', mai ziceam, dar tu esti 0(zero) barat, mai corect zis, mare cu cei mici(d'aia ai jucat aseara) si mic cu cei MARI(d'aia faci tusa)!
In ce context l-ati intrebat pe Rusescu despre Rapid ?..
din pacate la acest meci a avut loc un incident cu reporterul GSP, Răzvan Luţac, dar jesepeul lui Craitoiu scrie doar ce stie, ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un alt articol de *** , marca gsp.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cât de frustrat poate să fie un ***-ist, când aude de RAPID????? rraul....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu despre ce "stelisti" vorbeste prostalaul care a scris articolul, noi daca radem de rapidisti nu e pt ca au fost eliminati, ne era perfect egal daca mergeau mai departe, ci pt ca se intampla exact ce am anticipat: Academia Partid a fost o cioaca psdista prin care daddy Liviu a vrut sa sifoneze bani publici. Acum ca treburile sunt asa cum trebuiau dpdv legal si pot veni sponsorizarile de la primarii, performanta sportiva nu ii intereseaza, pt ca nu asta a fost scopul inca din capul locului.
care stelisti, e echipa unui *** infractor ce face ce vrea in fotbalul romanesc plin de infractori totul intr-o presa obedienta palatului grotesc
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Look who's talking :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.