Alte știri din fotbal
Neconvocat, atacantul din Premier League dă din casă înainte de Turcia - România: „E foarte simplu cum a redresat echipa Montella”
0
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
I-a pupat mâna lui Mircea Lucescu! Imaginile zilei la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Chivu se pregătește pentru „o revoluție” » Gazzetta: „Barca insistă pentru Bastoni, Inter i-a fixat prețul”
0
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
Sa nu-mi zici ca balarie e cartonatull.
Cum ai scris ba?ta-i uitat?:-) prost mai esti ba manuele de peste 7 ori.mai ai surori?
ia cititi cu atentie ce a scris j de trefla pe fb despre arbitraj,nu vi se pare cunoscut textul,ma rog esenta lui,cu ce posteaza cu alte cuvinte un user plangacios si becalizat pe aici?
MM, are păcatele lui, dar, de aceasta data are dreptate. În ura lui fata de patron, arbitrul și-a bătut joc de munca unor tineri care erau gata sa câștige un meci împotriva unor măcelari ale căror faulturi grosolane au rămas premeditat nesancționate.
La ce meci ta-i uitat, mă? Ai avut ochelarii la tine?
Un arbitraj bun.Cartonase roșii unui prost care se apuca sa aplaude ironic(în mintea lui),unui muntenegrean care-si face treaba(nu vocifereaza, își accepta pedeapsa)și unui razgaiat, tupeist ,care nu mai joaca nimic de vreo 8 luni și are aere de vedeta.Exemplul tuturor,M.M.cu elucubrațiile lui și tenta intelectuală (vax).
Asa pot spune si eu de tine ca mereu comentezi neadevaruri...Nu poti argumenta unde gresim noi astia raii ???
MM! Parca spuneai ca nu declari nimic impotriva arbitrajului. Dar probabil ca te refereai la acele decizii care-ti convin tie.
Bine că albitrul cum scrie cel ce postează și nu arbitrul o fi slab dar este anti steaua nu împotriva zecefsb-ului.
Un arbitru anti-Steaua(FCSB) care v-a dat gratuit penalty aseara (la o faza la care mingea era deja in afara stadionului, nu o mai ajungea jucatorul niciodata)? Un arbitru anti-Steaua (FCSB) care aseara trebuia sa mai prelungeasca cu minim 2 minute meciul , si s-a grabit totusi sa fluiere finalul ca nu cumva echipa lui MM sa piardă? Asta numesti tu arbitru anti-Steaua? Daca dai cartonase rosii pe merit esti arbitru anti-Steaua? Invatati-i intai pe fotbalisti (si in cazul vostru si pe antrenor si pe oficiali se pare) regulamentele, fratilor! Si aparatorul vostru si jucatorul celor de la Uta (de pe banca) au fost de ras aseara, lund rosii pentru aplauze. Daca atata lucru nu stiu din regulament, ce vina are arbitrul? Apoi, Radunovic face clar fault de galben, oprind contraatacul, iar el stie ca are deja un galben si totusi se mira si el, si marele antrenor, si marele MM, de eliminare! Mai puneti mana pe carte ca sunteti de ras :)) L ati stricat si pe copilul ala talentat, Tavi Popescu. Cat despre MM, el vede fault la faza premergatoare eliminarii lui Radunovic....cand toata tara si probabil toata lumea, daca am arata lumii faza, spune că a fost un banal umăr la umăr! Dar da, ce sa mai, Cojocaru ăsta e anti-Steaua...Anti-Steaua fiindca refuza sa va faca jocurile si este corect ! Sau cel putin in acest meci a fost corect, ca in rest nu stiu, nu il urmaresc, nu sunt vreun fan al lui...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.